07.11.2017
Celá ČR
Práce
Vozejkov

Zaměstnavatelé a osoby OZP mohou na novém portálu bezplatně nabízet své produkty a služby.« zpět na výběr

Chráněné dílny OZP


Od 30. 6. 2017 mohou zaměstnavatelé osob se zdravotním postižením nebo osoby se zdravotním postižením bezplatně nabízet své produkty a služby na novém portálu ChraneneDilnyOZP.cz.

 

„Najděme kvalitní služby a podpořme je!“ je mottem projektu Pomáhejme si navzájem – Integrace bez negace, který vzešel z iniciativy tří přátel, kteří před rokem založili organizaci Volnočasovky SPORT, z. s. Cílem našeho snažení je podpořit osobnostní rozvoj osob kolem nás. A podle hesla „chceš hnout světem, hni nejdříve sám sebou“ jsme vymysleli projekt, který vznikl díky nejenom finanční podpoře Nadace O2.

 

Cílem projektu je podpořit služby a produkty chráněných dílen, a tak osoby se zdravotním postižením na trhu práce. Každý z nás hledá často na internetu různé služby a je jen na nás, kterou komerční službu zvolíme. Věříme, že lehce dohledatelné služby mohou přispět k integraci osob se zdravotním postižením do společnosti a to bez negace.

 

Samotná realizace projektu je dvoufázová:

 • Nejdříve věnujeme čas zaměstnavatelům a samotným osobám se zdravotním postižením k vytvoření svých autentických profilů, díky nimž se mohou potencionální zákazníci dozvědět o nabízených produktech a službách, ale i o „těch“, bez nichž by prostě co nabízet nebylo
 • Od listopadu 2017 bude portál propagován k široké veřejnosti tak, aby služby osob se zdravotním postižením byly lehce dohledatelné, protože věříme, že nabízejí kvalitní služby, které si zaslouží podpořit.

 

A jelikož je web otevřen široké veřejnosti, nabízí i prostor pro diskuze a sdílení důležitých témat ve formě blogu, do kterého může přispívat každý. Věříme, že podpora chráněných dílen a s tím související rozvoj osob se zdravotním postižením spočívá i ve sdílení témat s tím spojených.

 

Proč byste měli své služby a produkty propagovat právě u nás?

 • Registrace i pomoc s ní je bezplatná! Napište nám, pokud je s ní potíž či využijte návodných videí na youtube: goo.gl/XuxTw8.
 • Web nabízí možnost vytvořit si přehledný profil, díky němuž vás potencionální zákazníci lépe najdou a také se dozvědí o vaší dobré práci.
 • Budeme vás propagovat dále, a pokud budete chtít, navštívíme vás a napíšeme o vás.
 • Budeme vás upozorňovat na nová témata na blogu, ke kterým se můžete vyjadřovat, popř. téma vytvořit.
 • Můžete užívat tento sdílený prostor pro diskuzi a podílet se na vytvoření otevřené komunity.

 

Proč byste měli hledat služby a produkty vytvořené osobami se zdravotním postižením u nás?

 • Pomáháme chráněným dílnám i osobám se zdravotním postižením s vytvořením osobitého profilu tak, abyste poznali nejenom kvalitní služby, ale mohli nahlédnout i do světa osob, které je nabízejí.
 • Pravidelně zjišťujeme, zda jsou profily aktivní.
 • O registrované chráněné dílny/osoby se zdravotním postižením se zajímáme, píšeme o nich na blogu a umožňujeme jim publikovat články o své činnosti.
 • Můžete ocenit produkty a služby, které vás zaujmou prostřednictvím hodnocení, které může být motivací pro činnost chráněných dílen/osob se zdravotním postižením.
 • Vše najdete na jednom místě – rychle, přehledně a strukturovaně.

 

Máte dotazy, chcete s námi spolupracovat nebo vás ještě něco zajímá? Napište nám na podpora@chranenedilnyozp.cz nebo nás „sledujte“ na facebooku https://www.facebook.com/ChraneneDilnyOZP/?fref=ts).

 

Těšíme se spolu s již zaregistrovanými chráněnými dílnami na webu ChraneneDilnyOZP.cz.

Galerie k článku

« zpět na výběr
<< >>