02.08.2017
Celá ČR
Zdraví
CZEPA

Nabídněte bezplatnou konferenci 4. 9. 2017« zpět na výběr

Konference na téma dekubity


Pozvěte Vaše pečující, zdravotníky, lékaře, pracovníky domácí péče a další odborníky na bezplatnou konferenci na téma prevence dekubitů.

Chraňme společně a včas Vaše zdraví, zchraňme Váš život.

Pozvánka kolegů Spinální jednotky FN Motol:

 

 

 

Vážené kolegyně a kolegové,

 

dovolujeme si Vás pozvat na odbornou konferenci na téma "Prevence a časná léčba dekubitů u pacientů s poškozením míchy" s mezinárodní účastí, která se bude konat dne 4. 9. 2017 v hotelu Pyramida, Praha 6. Konference je určena odborníkům, kteří mohou být v prvním kontaktu s chronickými pacienty po poškození míchy, u kterých došlo k nově vzniklému dekubitu. Cílem je seznámit účastníky se správným léčebným postupem, který je nezbytnou prevencí rozvoje velmi závažných pozdějších komplikací. Budou prezentovány zkušenosti českých a norských specialistů (překlad do českého jazyka je zajištěn), kteří se dlouhodobě věnují dané problematice.

 

Pořádání zmíněné konference bude plně financováno z prostředků Fondu pro bilaterální spolupráci v rámci Norských fondů a účast je tedy zdarma. Akce bude probíhat dne 4. 9. 2017 mezi 9,00 - 16,00 v hotelu Pyramida v Praze 6, kde bude po celý den zajištěno občerstvení pro všechny účastníky. Kapacita konference je 100 osob. Na konferenci je nutno se registrovat. V případě Vašeho zájmu kontaktujte prosím co nejdříve MUDr. Renatu Hákovou: renata.hakova@fnmotol.cz. Jako potvrzení Vaší registrace Vám bude zaslána pozvánka s programem.

Pokud víte o některém z Vašich kolegů, kterého by tato problematika mohla zajímat, předejte mu prosím tuto informaci.

 

Děkujeme

S pozdravem tým Spinální jednotky při Klinice RHB a TVL 2.LF UK a FN v Motole

Galerie k článku

« zpět na výběr
<< >>