12.08.2015
Hlavní město Praha
Vzdělávání
Vozejkov

Kurzy pro handicapované i zdarma.« zpět na výběr

Nabídka rekvalifikačních, rozvojových i zájmových kurzů pro OZP


30.7.2015 to byl právě rok od zahájení činnosti OZP Akademie. Společnost se zaměřuje především na vzdělávání osob se zdravotním postižením.Tyto osoby jsou povětšinou znevýhodněny, jak na trhu práce, tak i při získávání vzdělání. Firmy nejsou bezbariérové a v některých případech ani připraveny na komunikaci s tělesně postiženými, ani na jejich zaměstnávání.

 

OZP akademie nabízí širokou paletu rekvalifikačních, rozvojových i zájmových kurzů pro každého, kdo chce rozvinout svůj potenciál, najít lepší zaměstnání nebo změnit profes.

 

Výuka i vyučovací prostory jsou přizpůsobeny potřebám handicapovaných. Kurzy vedou vysokoškolsky vzdělaní lektoři, kteří mají vstřícný přístup a podle potřeby mohou upravit tempo výuky. Tomu napomáhá nižší počet studentů ve skupinkách.

 

Každý kurz je zakončen zkouškou, u vybraných profesí zkouškou profesní kvalifikace. Vždy si odnesete osvědčení o absolvování kurzu. Rekvalifikační kurzy jsou akreditovány u MŠMT a získáte celostátně platný certifikát

 

Osobám se zdravotním postižením je mnoho cest ke vzdělávání ztíženo, kromě stavebních bariér to jsou i ceny kurzů. Proto akademie nabízí handicapovaným při splnění několika jednoduchých podmínek studium zdarma. Jejich studium je financováno z vybraného školného.

 

Pokud Vás nabídka společnosti zaujala, dozvíte se více přímo na stránkách OZP Akademie.

 

Web: www.ozpakademie.cz

Facebook: https://cs-cz.facebook.com/ozpakademie

 

Video z oslavy ročního výročí:

 

Galerie k článku

« zpět na výběr
<< >>