01.06.2017
Hlavní město Praha
Práce
Vozejkov

Nabídka podpory na trhu práce.« zpět na výběr

Podporované zaměstnávání FORMIKA - nabídka podpory


Cílem společnosti Fosa je usilovat o začlenění lidí se znevýhodněním zejména v důsledku zdravotního postižení do společnosti, o dosažení maximální možné míry jejich soběstačnosti a o to, aby kvalita jejich života odpovídala kvalitě života lidí bez tohoto znevýhodnění. 
 
Aktuálně jsou volné kapacity ve službách:

Podporované zaměstnávání Formika - Posláním sociální služby „Podporované zaměstnávání FORMIKA“ je poskytovat lidem se znevýhodněním na trhu práce takovou podporu, aby mohli pracovat za stejných podmínek jako ostatní lidé a společně s nimi. Služba je určena lidem od 18 do 65 let žijícím na území hl. m. Prahy, kteří nemohou získat nebo si udržet vhodné a stabilní pracovní uplatnění na otevřeném trhu práce z důvodu snížené úrovně dovedností k tomu potřebných.

Osobní asistence Osa - Posláním sociální služby Osobní asistence Osa je umožnit lidem se znevýhodněním žijícím v Praze žít způsobem života běžným pro jejich vrstevníky, a to poskytováním dlouhodobé a pravidelné osobní pomoci při provádění běžných činností. Služba je určena seniorům od 65 let věku a lidem s mentálním postižením od 16 let, žijícím na území hl. m. Prahy. 

 

K​ontakt: 

Lucie Koupová, DiS., 

​konzultantka v sociální službě "Podporované zaměstnání FORMIKA"
tel.: 774 350 118, 271 910 016​

e-mail: koupova@fosaops.org

​www.fosaops.org

 ​

 

 

 

Galerie k článku

« zpět na výběr
<< >>