12.06.2018
Celá ČR
Sport
CZEPA

Akce je za námi, přidejte se příští rok.« zpět na výběr

Poněšický survival 2018


AMU Praha a CZEPA uspořádali 8. - 10. června 2018 další ročník závodu Poněšický survival. Kouzelná krajina v okolí Hluboké nad Vltavou, Českých Budějovic a Bechyně poskytla kulisu tradičnímu 24 hodinovému závodu - víceboji dvojic, kterých se letos zúčastnilo kolem dvaceti. Kategorii "vozíčkář + choďák" reprezentovali Gábina Knapová, Leoš Kroužel a Luděk Benada - který se svým parťákem vyhrál nejen zmíněnou kategorii, ale i první místo mezi všemi závodníky! 
Účastníci na kolech zdolali více než 100 km, lezli na lezecké stěně, užili si noční plavání, pluli na řece i na divoké vodě kanálu, absolvovali jízdu na čtyřkolce i střelbu z laserové malorážky; pro choďáky navíc nechyběl noční orientační běh, jízda na kolečkových bruslích a zdolání ferraty. 
Děkujeme sv. Petrovi, že se přívalové deště, zasahující převážnou část republiky, lokalitám závodu vyhnuly. Také Centru Paraple a SKV Praha za spolupráci při zajištění vybavení.
Všem zúčastněným závodníkům gratulujeme ! .... a všem, kteří alespoň na chvíli o účasti uvažovali, posíláme povzbuzení, že příští rok se můžete opět zapojit.
Foto: archiv CZEPA.
Výsledky a oficiální foto na webu http://www.survivalponesice.cz/

Galerie k článku

« zpět na výběr
<< >>