04.05.2017
Hlavní město Praha
Práce
AV Institut s.r.o.

Práce pro OZP

Práce pro OZP: Produktový specialista - autopojištění

Kontaktní informace: tel.: 734 793 008, email: praceozp@av-institut.cz

Náplň práce:

  • spolupráce s produktovým útvarem, marketingem a dalšími odbornými útvary
  • podpora prodeje produktů autopojištění interním distribučním kanálem
  • metodické vedení a spolupráce s produktovými specialisty obchodních agentur
  • inicializace vzniku nových pojistných produktů a účast při jejich tvorbě
  • práce s interními aplikacemi, návrhy na aktualizace a změny

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • uživatelská znalost PC (MS Office – zejména Excel, PowerPoint)
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu, samostatnost, spolehlivost
  • řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič
  • praxe v pojišťovnictví vítána

Nabízíme:

  • HPP, plný úvazek
  • perspektivní a zajímavou práci
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • různorodou pracovní náplň
  • notebook, mobilní telefon
  • pozice vhodná pro absolventy
  • bezbariérové pracoviště
  • pracoviště Praha Karlín

Nástup:

  • ihned nebo dohodou

Benefity:

  • bonusy/prémie
  • mobilní telefon
  • nadstandardní lékařská péče
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • dovolená 5 týdnů
  • vzdělávací kurzy, školení
  • závodní stravování
  • zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • zdravotní volno/sickday
  • firemní akce

Galerie k článku

logo Jan Novotný | 16:12:12 | 04.05.2017

Za kolik?