07.07.2017
Ústecký kraj
Práce
AV Institut s.r.o.

Práce pro OZP

Práce pro OZP: Specialista péče o zákazníky Teplice

Kontaktní informace: tel.: 734 793 008, email: praceozp@av-institut.cz

Náplň práce:

  • stanete se pro naše klienty přítelem na telefonu
  • budete jim poskytovat perfektní servis, rychle a kvalitně zodpovídat jejich dotazy a řešit jejich požadavky, mezi které patří například žádosti o blokace karet, dotazy na produkty a postupy či pomoc při orientaci v internetovém a mobilním bankovnictví
  • budete nabízet další produkty stávajícím i novým klientům, ale nebudete volat na "studené" kontakty a vnucovat služby či produkty
  • budete spolupracovat s pobočkovou sítí a odbornými útvary společnosti

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • práce na PC - využívat budete bankovní aplikace, MS Office a internet
  • čistý trestní rejstřík
  • jste časově flexibilní, pracujeme na směny - ranní, odpolední, včetně víkendů a svátků
  • máte velmi dobré komunikační schopnosti a profesionální přístup k zákazníkovi
  • je pro vás typická orientace na výsledek, máte prodejní dovednosti
  • jste samostatný/ -á a cílevědomý/-á, rád/-a soutěžíte a úspěchy ostatních jsou pro vás motivací být ještě lepší
  • stresová situace vás nepoloží, naopak, je pro vás výzvou

Výhodu oproti ostatním budete mít, pokud:

  • ovládáte anglický jazyk - pokud jste schopný se domluvit anglicky se zahraničním klientem, tak vás za to odměníme

Nabízíme:

  • úvodní zaškolení zdarma
  • možnost částečných úvazků
  • motivující finanční ohodnocení (fixní a variabilní složku mzdy)
  • stabilní zaměstnání a zázemí mezinárodní banky
  • zajímavou příležitost nastartovat kariéru
  • možnost zúročit vědomosti nabyté studiem, dále je rozvíjet a časem třeba i předávat svým podřízeným v roli supervizora nebo se uplatnit na pobočce jako špičkový bankéř
  • zázemí společnosti, která umí ocenit vaše výsledky
  • soutěže o poukázky do obchodních řetězců, tablety, wellness víkendy aj.
  • bezbariérové pracoviště

Benefity:

  • slevy u spřátelených firem (např. telefonní operátoři)
  • stravenky
  • systém Cafeterie (příspěvky na volný čas)
  • dovolená a placené volno navíc
  • sick days
  • příspěvky na penzijní a životní pojitění a další

Nástup:

  • ihned nebo dohodou

Galerie k článku