02.07.2017
Moravskoslezský kraj
Bazar - nabídka
poradjedu

Prodej Handbike Invacare Top End XLT k rekreačním zážitkům, ale i k trénování nebo jen tak k zábavě.« zpět na výběr

Prodám Handbike Invacare Top End XLT


     Handbike Invacare Top End XLT je zkonstruován pro celkové rekreační zážitky. Má lehký hliníkový rám, vidlice z chromované oceli a to nabízí maximální tuhost a lepší zatáčení. Nízká konstrukce sedáku a lehké držení rukojeti zvyšuje aerodynamiku a má velmi dobrou stabilitu. Je velmi dobře manévrovatelný, uchycení je i pro qadru a handbike dosáhne i vysoké rychlosti. Takže pokud chcete trénovat, jezdit i lehčí terén nebo kopce či se jen tak bavit, tak Handcycle Invacare Top End Excelerator XLT je to, co hledáte a za rozumnou cenu.

     Nastavitelná sestava výšky kliky, nastavitelná přední a zadní část sedadla, vícepolohová, nastavitelná opěrka nohou s bezpečnostními pásky. Nastavitelné čalounění sedáku, úzká vysoká polstrovaná zadní část s nastavitelným výškovým sedákem.Vertikální ergonomické rukojeti s uchycením i pro qaudru, sedmistupňový interní náboj Shimano (TM) s brzdou na zadním bubnu, horský převod, vysokotlakou pneumatikou. Při rozložení zadních kol se vleze i do menšího auta.

     Top End Excelerator XLT je velmi málo užíván a je ve 100% stavu. Prodávám jej ze zdravotních důvodů. Možno jej vidět i vyzkoušet. Původní cena 117.000,- Kč. Nyní 49.000,- Kč, možná dohoda za rychlé jednání.

Galerie k článku

« zpět na výběr
<< >>