29.06.2018
Hlavní město Praha
Zdraví
Vozejkov

Psychoterapeutická podpůrná skupina bude od září v Parapleti probíhat každý čtvrtek.« zpět na výběr

Služba Centra Paraple - SUTERÉN, od září 2018


Dobrý den,

 

rádi bychom Vám touto zprávou nabídli službu Centra Paraple - SUTERÉN.


O co jde? 

O psychoterapeutickou podpůrnou skupinu, která bude od září v Parapleti probíhat každý čtvrtek od 17:30 hod. po dobu 1,5 hodiny. 

Skupina je určena pro klienty Centra Paraple, anebo jejich rodinu či blízké. 
Pokud tedy nemáte o účast zájem přímo Vy, předejte tuto nabídku, prosím, svým blízkým. Jediné, co není možné, je účast více členů jedné rodiny na skupině. Pokud máte zájem o rodinnou terapii (tedy setkávat se se svými blízkými u terapeuta), napište nám to, a my Vám doporučíme nějakou jinou službu. 

Ale zpět k našemu SUTERÉNu:

Skupina je pro všechny příležitost pravidelně se potkávat s dalšími lidmi v podobné životní situaci a společně sdílet starosti i radosti. 
Díky podpoře přítomných terapeutů má takové setkávání jiný potenciál, než třeba svěřování se kamarádovi u kafe nebo piva. 
Je to možnost potkat se se sebou a druhými nově a uvědomit si tak něco významného - třeba nahlídnout, co se Vám v životě opakuje a proč, co Vám někam uniká a kam, uspořádat si myšlenky, dát průchod emocím, anebo dokonce najít odvahu k uskutečnění zásadní změny. Jak kdo budete potřebovat, jak kdo budete chtít.

 

Pokud Vás nebo Vaše blízké myšlenka na účast v takové skupině zaujala, dejte nám vědět nejpozději do 19. 8. 2018 na e-mail beranova@paraple.cz a my Vám napíšeme, kdy se můžeme vidět. 
Po individuálním setkání a dohodě začnete navštěvovat skupinu, která se otevře po prázdninách.

 

Těšíme se na Vás

 

Anežka Beranová a Pepa Šedivý

Galerie k článku

« zpět na výběr
<< >>