28.08.2017
Hlavní město Praha
Práce
AV Institut s.r.o.

Vhodné pro OZP

Vhodné pro OZP: HR Specialist - Recruiter - Praha

Kontaktní informace: Tel: 734 793 008, email: praceozp@av-institut.cz

Náplň práce:

  • kompletně zajišťovat realizaci výběrových řízení na centrále a pro dceřiné společnosti - pozice absolventů, specialistů a manažerů
  • komunikovat s manažery na všech úrovních managementu a podporovat je v průběhu celého výběrového řízení
  • účastnit se assessment center jako hodnotitel/ka
  • komunikovat s personálními agenturami a headhuntery
  • aktivně se zapojovat do projektů v oblasti HR marketingu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • po úvodním zaškolení budete pracovat samostatně a kompletně zodpovídat za realizaci svěřených výběrových řízení, proto očekáváme předchozí zkušenost s náborem/recruitmentem a s vedením pracovních pohovorů
  • vítáme jak zkušenost na obdobné pozici v interním HR, tak z prostředí personální agentury
  • zkušenost se sociálními sítěmi a s aktivním vyhledáváním uchazečů je výhodou
  • pokročilou angličtinu (C1) v psané i mluvené formě využijete jak v komunikaci s některými manažery, tak při vedení části pohovorů
  • výborné komunikační schopnosti a vstřícný přístup uplatníte při jednání s uchazeči o zaměstnání i s kolegy
  • znalost MS Office na uživatelské úrovni bereme jako samozřejmost

Nabízíme:

  • jedná se o velmi zajímavou, různorodou, samostatnou a zodpovědnou pozici
  • náš systém odborného a osobnostního vzdělávání je propracovaný a stále ho zdokonalujeme
  • naše zaměstnanecké výhody vnímáme jako nadstandardní
  • částečný nebo plný úvazek, HPP
  • místo výkonu práce: Praha – centrála

Nástup:

  • ihned nebo dohodou

Benefity

  • bonusy/prémie
  • mobilní telefon
  • nadstandardní lékařská péče
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • dovolená 5 týdnů
  • vzdělávací kurzy, školení
  • závodní stravování
  • zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • zdravotní volno/sickday
  • firemní akce

Galerie k článku