29.06.2017
Celá ČR
Kultura
Vozejkov

Můžeš - časopis pro ty, kteří se nevzdávají.« zpět na výběr

Vyšlo letní dvojčíslo časopisu Můžeš


 V letním dvojčísle najdete: 

 

  • Vozík, sluchový či zrakový handicap. V čem je specifické rodičovství s postižením a jaké jsou zkušenosti jednotlivých rodin?
  • Díky Tomáši Pouchovi a jeho Černým koním, spolku, myšlence a závodnímu týmu v jednom, si mohou dnes jízdu na speciálním handbiku užívat i děti - a to zdarma. Začátky Černých koní, současnost i plány pro budoucnost představuje Tomáš hned v úvodu rubriky Život.
  • Ford Grand C-Max patří mezi vozidla prostorem přátelská lidem s postižením. Redakce měla možnost otestovat tento vůz i s ručním řízením. Jak se s fordem jezdilo a co se do něj vejde?
  • Rozhovor s Janem Nevrklou, který se už více než čtvrt století věnuje plavcům s různorodým postižením. Jak vznikalo v ČR plavání handicapovaných? A tipnete si, kolik plavců již prošlo metodikou sdružení KONTAKT bB?
  • Proč nevystupovat, proč se neukázat, proč to vlastně nezkusit? Bezpočet žáků a absolventů Střední školy F. D. Roosevelta pro tělesně postižené v Brně na to už dvacet let přesvědčivě odpovídá nejen prostřednictvím svého tanečního souboru A proč ne?

 

 Více informací na www.muzes.cz.

Galerie k článku

« zpět na výběr
<< >>