14.05.2018
SKV Praha
Celá ČR



« zpět na výběr

Akce Rodinky se Sportovním klubem vozíčkářů Praha

logo Začátek: 08.06.2018  Konec: 02.09.2018

Srdečně Vás zveme na sportovní léto s celou rodinou i těmi nejmenšími! Nachystali jsme pro vás rovnou tři rodinné akce: Vodácké rodinky 8. - 10. 6. Vltava Cykloakce rodinky 14. - 18. 8. Lutová Cykloakce rodinky 29. 8. - 2. 9. Lutová

Srdečně Vás zveme na sportovní léto s celou rodinou i těmi nejmenšími!

 

Nachystali jsme pro vás rovnou tři rodinné akce:

Vodácké rodinky 8. - 10. 6. Vltava

Cykloakce rodinky 14. - 18. 8. Lutová

Cykloakce rodinky 29. 8. - 2. 9. Lutová

 

Sportovní výkony přizpůsobujeme našim malým účastníkům. Kromě sportování pro ně připravujeme i bohatý doplňkový program, spousty soutěží, zážitkové hry bojovky a nechybí ani medaile a diplomy. Všichni dohromady si užíváme spousty zábavy a legrace. 

Jsme parta nadšenců, sehraný tým, který podniká řadu sportovních aktivit. S pořádáním akcí máme dlouholeté zkušenosti a jsme rádi, že se k nám lidé vrací. Nové zájemce taky vítáme, protože bychom sportovní zkušenost chtěli zprostředkovat co nejvíce lidem. Jde nám o to, společně si užít radost z pohybu v příjemné partě lidí.  
 
Na našich akcích má každý vozíčkář k ruce jednoho dobrovolníka. Dobrovolníky zajišťuje a hradí SKV Praha. Také nabízíme sportovní pomůcky k půjčení - handbiky s elektromotory, lodě i sedačky do nich. 
 
Rodinky, vzhůru na věc, přidejte se k nám!
Sportovní nadšenci hlaste se: Míša Krunclová: krunclova@skvpraha.org, 777256053 
« zpět na výběr