28.11.2018
Helppes o.p.s.
Hlavní město Praha« zpět na výběr

Mikulášská pro všechny hodné (i zlobivé) pejsky

logo Začátek: 08.12.2018  Konec: 08.12.2018

Zábavné soutěžní mikulášské klání pro pejsky a jejich dvounohý doprovod

Vážení přátelé,

zima je téměř zde a s ní naše tradiční Mikulášská pro všechny hodné (i zlobivé) pejsky, na kterou Vás srdečně zveme. Letos se na Vás a Vaše čtyřnohé kamarády těšíme v sobotu 8. prosince.

Mikuláš s čertem a andělem zahájí celou akci tradiční nadílkou pro všechny pejsky, kteří mu ukážou, co dokážou :-) - zatančit taneček, štěknout básničku, zazpívat, nebo jen podat pac. Ty nejzlobivější hafany můžeme poslat na exkurzi do pekla.

Po nadílce si můžou všichni pejsci a jejich dvounohé doprovody změřit své síly a zasoutěžit si v netradičních mikulášských disciplínách. A protože společně budou soutěžit zdraví pejskaři s majiteli psích pomocníků, jsou soutěže připravené tak, aby šance na úspěch byly vyrovnané. Některé disciplíny proto budou probíhat na invalidním vozíčku, s berlemi, či s klapkami na očích nebo uších. Pro zdravé lidi je to možnost vyzkoušet si jak se žije s handicapem, a pro ty, co s handicapem žijí 24 hodin denně 365 dní v roce, to je šance uspět v soutěžích bez ohledu na svůj handicap.

Nezapomněli jsme ani na občerstvení, se svým stánkem dobrot přijede naše hodná paní „palačinková“ :-).

A protože o Mikuláši se naděluje, nadílku dostane i Helppes :-).

Z charitativního projektu Dejme úsměv dětem, který pořádá společnost Rossmann ve spolupráci s Nadací Naše dítě, jsme obdrželi krásných 200.000,- Kč ve prospěch výcviku asistenčního psa pro našeho dětského klienta. Symbolický šek přebereme od jejich zástupců právě na Mikulášské, děkujeme :-).

Začínáme v 10:30, nezapomeňte si sebou vzít platný očkovací průkaz Vašeho chlupatého miláčka.

Těšíme se na Vás, tým Helppes s Mikulášem, čertem a andělem.

« zpět na výběr