03.06.2018
Dokolakolem
Celá ČR« zpět na výběr

RHBtour 2018

logo Začátek: 12.06.2018  Konec: 15.06.2018

Osvětová jízda členů Motoklubu vozíčkářů. Zastávky v Rehabilitačních zařízeních, kde proběhne také beseda s cestovateli z projektu Dokolakolem.

V úterý 12.6. 2018 vyjíždíme na RHBtour! Cílem tohoto výletu je navštívit čtyři rehabilitační zařízení, ve kterých chceme ukázat lidem s podobným osudem, že život je krátký na to, aby se přestal žít. Pokud máš čas, motorku, tříkolku nebo čytřkolku, přidej se k nám i ty. Nikdy nevíš, co tě na cestě potká a tak třeba budeš po návštěvě těchto zařízení spoň chvilku opatrnější.

 

Poslední den zakončíme RHBtour v Chrasti, kde se uskuteční již XIII. setkání čytřkolek, které pořádá Motoklub vozíčkářů ČR.

 

Informace o trasách zde.

 

V úterý 12. 6. 208 vyjíždíme na RHBtour! Cílem tohoto výletu je navštívit čtyři rehabilitační zařízení, ve kterých chceme ukázat lidem s podobným osudem, že život je krátký na to, aby se přestal žít. Pokud máš čas, motorku, tříkolku nebo čtyřkolku, přidej se k nám i ty. Nikdy nevíš, co tě na cestě potká a tak třeba budeš po návštěvě těchto zařízení aspoň chvilku opatrnější.

Více zde: https://www.mkvcr.cz/news/rhbtour-a-zavody-v-chrasti-2018/
« zpět na výběr