14.11.2017
Vozejkov
Celá ČR« zpět na výběr

Veletrhy školství a pracovních příležitostí

logo Začátek: 01.12.2017  Konec: 02.12.2017

Výstaviště Černá louka Ostrava, Výstavy "Středoškolák, vysokoškolák" a "PRO JOB".

 

 

25. ročník výstavy školství

 

Mám jít na gympl nebo raději na obchodku? Baví mě auta, asi půjdu na automechanika.

Já chci být kadeřnice nebo kosmetička a jednou si otevřu vlastní salón. Táta byl technikem a já budu taky.

Baví mě umělecká řemesla. Chci pomáhat zvířatům, tak půjdu na veterinu. A pak chci jít na výšku!

 

Výběr správně zvolené střední či vysoké školy hraje významnou roli pro budoucí život každého studenta. Jak ale vybrat tu správnou školu? Vzdělání by mělo žákům a studentům dát dobrý základ pro celoživotní uplatnění.

 

Od podzimu do jara nastává pro všechny rodiče a žáky končící na ZŠ důležité období. Podávají se přihlášky a je třeba zvolit si správný obor. Při výběru školy, při rozhodování o budoucím povolání jsou pro žáky a studenty nejdůležitější dostupné, srozumitelné a kvalitní informace.

 

Výběr školy je třeba brát zodpovědně a nezařadit se tak jenom k těm „vystudovaným, vyučeným“ nebo na seznam uchazaečů o zaměstnání.

 

Výstava všem tyto cenné informace nabízí prostřednictvím vystavujících škol spolu s dalšími vzdělávacími zařízeními. Návštěvníci zde mají příležitost osobního setkání se zástupci škol nejen z Moravskoslezského kraje a okolí, ale celé České republiky. Ti jsou připraveni zodpovědět nejrůznější dotazy týkající se výukových oborů, dopravy, ubytování, studijních pobytů a dalších možností uplatnění na trhu práce.

 

V rámci doprovodného programu bude na pódiu přehlídka nejrůznějších oborů. Přednášky na téma výměnné pobyty, studium v zahraničí. Putovní výstava MNICHOV – OKUPACE – OSVOBOZENÍ. Klub zaměstnavatelů předá ocenění DOPORUČENO ZAMĚSTNAVATELI  středním školám v Moravskoslezském kraji. Toto ocenění udělují významní zaměstnavatelé středním školám, které nejlépe připravují své absolventy na zaměstnání.

               

Výstava STŘEDOŠKOLÁK, VYSOKOŠKOLÁK probíhá souběžně s výstavou nejen pracovních příležitostí PRO JOB a Vánoční esoterické trhy.

 
Výstaviště Černá louka Ostrava, Výstavy "Středoškolák, vysokoškolák" a "PRO JOB"

 

« zpět na výběr