09.08.2018
Helppes o.p.s.
Hlavní město Praha« zpět na výběr

Veřejné slavnostní promoce asistenčních, signálních a vodících psů - SUPER DEN 2018

logo Začátek: 08.09.2018  Konec: 08.09.2018

Veřejná promoce psích studentů Helppsí akademie – asistenčních, signálních a vodících psů a jejich slavnostní předávání novým majitelům - lidem s postižením za přítomnosti a vystoupení patronů - VIP osobností a ukázek dovedností psích pomocníků.

Srdečně vás zveme na slavnostní promoci psích studentů letošního ročníku Helppsí akademie – Super den 2018, který se koná pod záštitou radního MČ Prahy 5, JUDr. Petra Lachnita.

Rádi bychom Vám představili všechny úspěšné studenty, kteří letos ukončili či ukončí své náročné studium na katedrách vysokého učení asistenčního, signálního a vodícího, aby mohli pomáhat svým novým páníčkům s vážným zdravotním handicapem.

Těšit se můžete na benefiční vystoupení patronů z řad známých osobností našeho kulturního a veřejného života, z jejichž rukou svého psího anděla přeberou noví členové naší velké Helppsí rodiny. Svou účast přislíbili Karel Gott, Anička Fialová, Marta Kubišová, Bára Nesvadbová, Pavel Calta, Jan Čenský, Karel Kahovec a skupina George & Beatovens, Milan Peroutka, V-Rock, Miro Žbirka a další známé osobnosti. Celým dnem Vás provede osvědčená moderátorská dvojice Patricie Solaříková a Mirek Konvalina.

Přijďte se s námi pobavit a spolu s našimi hosty podpořit nové majitele psích pomocníků při jejich vykročení za lepší budoucností po boku psích asistentů.

Místo konání: výcvikový areál Helppes, Plzeňská ulice, Praha 5 - Motol, zast. tramvají č. 9, 16 Hotel Golf.

Začínáme v 10:00, těšíme se na Vás i vaše psí kamarády, kterým sebou nezapomeňte vzít očkovací průkaz s platným očkováním :-).

Více informací na www.helppes.cz nebo na https://www.facebook.com/helppes, akreditace pro média možno dohodnout na info@helppes.cz

« zpět na výběr