Přidej
akci
beh-pro-paraple-2021.jpg
1.5. - 29.5.2021 6:00 - 12:00 | Celá ČR | Centrum Paraple o.p.s.

Běh pro Paraple a poprvé i virtuálně

1.5. - 29.5.2021 6:00 - 12:00


Milujete výzvy? My tedy ano! Pojďme společnými silami zdolat výzvu o nejúspěšnější Virtuální běh pro Paraple.

Vyber si svou kategorii, nastav cíle, výši příspěvku nebo objednej funkční triko Alpine Pro, kterým podpoříš Paraple v plné výši a zdolej co nejvíce kilometrů od 1. 5. do 29. 5. Výtěžek ze startovného použijeme na naší základní poskytovanou službu, kterou je pobytová sociální rehabilitace.

My v Parapleti věříme, že po všech překážkách vyjímečného roku 2020 se budeme chtít všichni postavit čelem novým výzvám. A proto jsme se rozhodli uspořádat první ročník Virtuálního běhu pro Paraple. Kdo bude chtít po zimě vyskočit z gauče, roztočit kola nebo jen vykročit pro dobrou věc, bude srdečně vítán! Možné bude chodit, běhat, jezdit kdykoli a kdekoli po celý květen a svůj výkon trasovat s oblíbenou aplikací. Pak jen nasdílíte svou zdolanou vzdálenost. Výsledky výkonů budou vyhlášeny v rámci Běhu pro Paraple dne 29. 5. 2021 v Malešickém parku v Praze.

Nezapomeňte svoje výkony také sdílet na svém FB a IG profilu pod hashtagem #behproparaple #behamproparaple #zivotjejizda

Děkujeme, že v tom jedete s námi! Registrace ZDE.

CENTRUM PARAPLE od roku 1994 pomáhá lidem ochrnutým po poškození míchy přizpůsobit se nové životní situaci, zlepšit fyzický a psychický stav, dosáhnout co největší míry soběstačnosti a nezávislosti, vrátit se do svého přirozeného prostředí a získat předpoklady ke společenskému a pracovnímu uplatnění. Centrum Paraple je oporou nejen během prvních měsíců v nové situaci, ale kdykoliv v průběhu života. Vychází z přesvědčení, že lidé po poškození míchy mohou žít svůj život naplněně a hodnotně. Základní poskytovanou službou Centra Paraple je pobytová sociální rehabilitace a odborné sociální poradenství. Pomáhat můžou jen díky solidaritě tisíců lidí, kteří jejich činnost podporují.

Přidej komentář
paty_stupen_banner.png
coloplast-banner-550x160px-def_1_1.jpg