Přidej
akci
epp_dl-letak_ceska-asociace-paraplegiku-czepa-z.s.pdf
cez_epp_vyzva_480x300-1_1.jpg
22089262_684311605098906_6404189890984824039_n_1.png
fiiani-czepa_1.jpg
21.7. - 9.9.2019 | Celá ČR | Lenka Bartoníčková

Pomáhejte pohybem, zvedněte zadek a běhejte pro dobrou věc!

21.7. - 9.9.2019


Mobilní aplikace EPP od Skupiny ČEZ – Pomáhej pohybem je nástroj, díky kterému má uživatel možnost vlastním aktivním pohybem určovat, které projekty a v jaké výši má Nadace ČEZ finančně podpořit

Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (např. chůze, běh, jízda na kole, lyžování, ale třeba i interiérové aktivity typu běh na běžícím pásu) a kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti také generuje body. Tyto body může uživatel kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací, škol nebo obcí. Pokud uživatelé aplikace svým pohybem nashromáždí za daný čas určitý počet bodů, Nadace ČEZ projekt podpoří konkrétní dopředu stanovenou částkou. Aktuální a již úspěšně podpořené projekty včetně cílových částek a stavu bodů lze sledovat na www.pomahejpohybem.cz nebo na www.nadacecez.cz.

Aplikace může fungovat i jako klasický sport tracker. Generuje také statistiky osobních výkonů tříděné po dnech, typech pohybu atd. Stažení aplikace, její používání i generování bodů je zdarma, k jejímu používání není nutné datové připojení - to vyžaduje aplikace pouze v případě, kdy chce uživatel přiřadit získané body některému z aktuálně nabízených projektů nebo k načtení stránky s novinkami. Aplikace je optimalizována pro mobilní telefony s operačními systémy Apple iOS od verze 7, Android od verze 4.0 a Windows Phone od verze 8.1. Používání aplikace je buď anonymní, nebo s registrací prostřednictvím e-mailu či účtu na Facebooku.

Dotazy na projekty a jejich podporu
info@nadacecez.cz 

A nejdůležitější informace, díky pohybem můžete letos podpořit i CZEPA!!! Tak obujte boty, stáhněte appku a hurá do terénu.

http://www.pomahejpohybem.cz/#projects

Adresa

Česko
Více na VozejkMap
Přidej komentář