Přidej
akci
StarDance pro paraple
StarDance pro paraple
StarDance pro paraple
StarDance pro paraple
StarDance pro paraple
StarDance pro paraple
StarDance pro paraple
27.11.2021 20:00 - 22:00 | Celá ČR | Denisa Salvová, redaktorka, VOZEJKOV

StarDance pro paraple

27.11.2021 20:00 - 22:00


Na podzim Česká televize odvysílá už jedenáctý ročník taneční reality show StarDance a diváci se mohou těšit nejen na taneční výkony oblíbených herců, zpěváků a sportovců, ale 27. listopadu také na taneční výkony klientů Centra Paraple.

StarDance letos již popáté podpoří Centrum Paraple

Kromě toho, že je StarDance skvělou televizní show, již po páté bude mít i charitativní rozměr, protože podpoří Centrum Paraple. Česká televize odhalila jména všech účastníků a diváci se mají opravdu na co těšit.

Na tanečním parketu uvidíme herečku Simonu Babčákovou a Mariku Šoposkou, herce Pavla Trávníčka, Zdeňka Godlu a Jana Cinu. Z muzikantů se představí Tereza Černochová a Mirai Navrátil. Tančit bude také farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká. Za sportovce vystoupí tenistka Andrea Sestini Hlaváčková a krasobruslař Tomáš Verner. A určitě nebude žádným překvapením, že StarDance budou moderovat Tereza Kostková a Marek Eben. Za Centrum Paraple to roztočí jeho klienti Rozálie Niké Mošovská, Adriana Hartman Augustínová, Stanislav Zatloukal, Miroslav Grill a Marcel Syrůček.
Ve fotogalerii najdete mimo jiné také naše peer mentory a prodejce Hvězdného bazaru Petra Pokorného, kteří tančili v minulých ročnících. 

Zdroj: www.stardanceproparaple.cz

Přidej komentář
baner-skoda-neridit_550x160_3.png
vozejkov_550x160_5.jpg
needo_banner-550x160px1-02-1.jpg