Přidej
akci
pozvanka_2.jpg
18.9.2021 10:00 - 17:00 | Hlavní město Praha | Helppes o.p.s.

Veřejné slavnostní promoce asistenčních a signálních psů - SUPER DEN 2021

18.9.2021 10:00 - 17:00


Veřejná promoce psích studentů Helppsí akademie – asistenčních, signálních a vodících psů a jejich slavnostní předávání novým majitelům - lidem s postižením za přítomnosti a vystoupení patronů - VIP osobností a ukázek dovedností psích pomocníků.

Srdečně vás zveme na slavnostní promoce letošních absolventů Helppsí akademie – Super den 2021,

který se koná v sobotu 18. září pod záštitou radního MČ Prahy 5, JUDr. Petra Lachnita. Promoce úspěšných psích absolventů bude letos o to slavnostnější, že Helppes oslaví významné jubileum – 20 let svého působení.

Již po 19té se sejdeme a předáme čtyřnohé asistenty dospělým a dětem se zdravotním postižením, aby je provázeli na jejich nelehké cestě životem, byli jim pomocníky a kamarády. I letos budou mít čtyřnozí pomocníci své patrony z řad známých osobností kulturního a veřejného života, kteří přijdou svou účastí a benefičním vystoupením podpořit projekt přípravy a výcviku asistenčních psů. Celým dnem Vás provedou moderátoři Patricie Pagáčová, Jan Čenský a Mirek Konvalina, patronaci přislíbilo opět mnoho známých osobností, které Helppes dlouhodobě podporují - mj. Marta Jandová, Marta Kubišová, Bára Nesvadbová, Zbyněk Drda, Dr. PP, Jakub Kohák, Adam Mišík, Milan Peroutka, Jan Potměšil, Viktor Sodoma, Václav Vydra, Miro Žbirka ad.

Místo konání: výcvikový areál Helppes, Plzeňská ulice, Praha 5 - Motol, zast. tramvají č. 9, 10 Hotel Golf.

Důležité upozornění – podmínky vstupu na akci se budou řídit aktuálním vládním nařízením v den konání. Vašim psím kamarádům nezapomeňte vzít očkovací průkaz s platným očkováním, bez něj nebudou do našeho areálu vpuštěni!

Více informací na www.helppes.cz nebo na https://www.facebook.com/helppes.

Adresa

výcvikový areál Helppes, Plzeňská ulice, Praha 5 - Motol, zast. tramvají č. 9, 10 Hotel Golf
Přidej komentář
baner-skoda-neridit_550x160_3.png
vozejkov_550x160_5.jpg
needo_banner-550x160px1-02-1.jpg