Přidej
akci
foto k článku
15.6.2019 | Jihomoravský kraj | Vozejkov

Charity dirt jumps event

15.6.2019


Akce se koná v areálu TJ Strážnice, její výtěžek půjde na podporu Ivana Loveckého, který je po těžké nehodě na vozíku.

Těvýchovný oddíl Bikepark Strážnice pořádá akci zvanou Charity dirt jumps event, která se koná v areálu TJ Strážnice dne 15.6.2019. Jedná se o závod kol bmx/mtb o ceny v hodnotě cca 40.000Kč.


Celá akce je směřována také jako pomoc Ivanovi Loveckému (pocházejícího z Veseli nad Moravou) Vybrat co nejvíce peněz na jeho léčbu.

 

Foto zdroj: Facebook

 

Ivan Lovecký prodělal těžkou nehodu na terénní motorce v kanadském Vancouveru, při které se vážně zranil a jeho život se navždy změnil. Ivan má zlomenou krční páteř a porušenou míchu na úrovni obratle C5, takže se od krku dolů může hýbat pouze omezeně a od hrudníku dolů prozatím ztratil veškerou hybnost. Většina Ivanových léčebných výdajů je krytá pojištěním, ale chceme vybrat peníze, které mu pomohou, až nemocnici opustí. Po diskuzi se specialistou jsme se dozvěděli, že nezbytné vybavení a základní péče, které bude Ivan po opuštění nemocnice potřebovat, budou stát cca 100 000 kanadských dolarů (1 750 000 kč).

Proto veškerý výdělek z akce půjde rovnou na jeho účet! https://www.gofundme.com/support-ivan-lovecky

Na akci přislíbil čast jeden z předních světových jezdců motocrossu Libor Podmol, který je několika-násobný mistr světa a vítěz extrémních her! Libor přislíbil přivezení jeho mobilního skoku, na kterém předvede, co všechno dokáže.

Přidej komentář