Přidej
akci
debata.png
29.11.2022 17:30 | redakce VOZEJKOV

Debata Pátý stupeň a dostupnost pomoci

29.11.2022 17:30


Předáváme pozvánku Erika Čipery z Asistence, o.p.s. na důležitou debatu nad dostupností sociálních služeb, jejich cenami i nad vizí zařazení pátého stupně příspěvku na péči. Doporučujeme! Po debatě následuje divadelní hra (více níže).

Milé kolegyně a kolegové,

srdečně vás tímto zvu 29.11. od 17:30 do kulturní křižovatky Vzlet na debatu věnovanou současné situaci v oblasti dostupnosti pomoci lidem s postižením v ČR a nad možnými východisky a inspiracemi. Pozvání přijala náměstkyně ministra práce a sociálních věcí Zdislava Odstrčilová, vládní zmocněnkyně pro lidská práva Klára Šimáčková LaurenčíkováDaniela Komanická a Michal Prager, kteří oba asistenci ve velkém rozsahu potřebují a Tereza Palánová, která vede pobytovou službu Domov Mladá. 

Večer pak bude pokračovat od 19:30 divadelním představením Příchozí, úzce propojeným s naším letošním pilotním projektem Pátý stupeň Jeho účastníci ostatně v představení spolu s herci učinkují, především ale mají po celý tento rok zajištěnu pomoc asistentů ve skutečně potřebném rozsahu a my sledujeme reálné dopady tohoto pokusu o individualizovanou podporu.

Debata je volně přístupná, na divadelní představení je nutné mít zakoupené vstupenky.

Moc se těším na všechny milovnice a milovníky systémových změn a propojování témat sociálních a kulturních.

Přeji vám pěkné dny,

Erik Čipera


Příloha

debata_1.png [3.3 MB]

Adresa

Holandská 669/1
Více na VozejkMap
Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
baner-skoda-neridit_550x160_4.png