Přidej
akci
Colours of Ostrava
Colours of Ostrava
Colours of Ostrava
Colours of Ostrava
Colours of Ostrava
Colours of Ostrava
13.7.2022 | Moravskoslezský kraj | redaktorka, VOZEJKOV

Festival Colours of Ostrava přeložen na rok 2022

13.7.2022


Festival Colours of Ostrava přesunut na 13. - 16. července 2022. Vstupenky na festival, který poskytuje ZTP a ZTP/P návštěvníkům nadstandardní servis. můžete zakoupit v předprodeji již teď.

Colours bez bariér

Festival Colours of Ostrava myslí na osoby se zdravotním postižením, pro které bude mít na rok 2022, stejně jako v předchozích letech, připraven nadstandardní servis. Cílem je, aby si mohli bez starostí užívat hudbu i lidé se zdravotním postižením. Festival se tradičně uskuteční v atraktivním bezbariérovém areálu Dolní oblasti Vítkovic. Ke standardnímu servisu již několik let patří zvýhodněná cena vstupenky pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P, doprovod návštěvníka s průkazem ZTP/P má vstup zdarma, k dispozici jsou speciální tribuny, bezbariérová přeprava v rámci města Ostravy či možnost objednat si zdarma vyškoleného asistenta. Návštěvníkům se zdravotním znevýhodněním organizátoři pomohou zprostředkovat bezbariérové ubytování v ostravských hotelích v rámci jejich kapacity. Návštěvníci si také mohou rezervovat místo ve festivalovém stanovém městečku, a to včetně parkovacího místa. Možná je také rezervace parkovacího místa přímo u hlavního vchodu do areálu festivalu.

Na co se příští tok těšit? 

V roce 2022 Festival Colours of Ostrava nabídne svým návštěvníkům více než 350 programových bodů - koncertů, divadel, filmů, workshopů, diskusí i výtvarnou dílnu. Těšit se můžete např. na Twenty one pilots, americké elektro popové duo patřící k současné hudební špičce, charismatickou americkou zpěvačku LP, Martina Garrixe, který je označován jako superhrdina nizozemské taneční scény, Wadruna, vikingský hudební rituál o tajemství života a mnoho mnoho dalších hvězd. 

Předprodej vstupenek zahájen

V pondělí 3. května 2021 ve 12.00 odstartoval předprodej čtyřdenních vstupenek na Colours of Ostrava 2022.Čtyřdenní vstupenky v ceně 2 990 Kč jsou k dostání na webu Colours of Ostrava

Na reportáž z roku 2019 se můžete podívat ve videu. 

 

Zdroj: www.colours.cz

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
baner-skoda-neridit_550x160_4.png