Přidej
akci
foto k článku
31.5.2019 | Celá ČR | Vozejkov | 1

Vyhlašuje se 7. ročník Duhové křídlo

31.5.2019


Vyhlášení ročníku 2019. Uzávěrka došlých návrhů bude k 31. květnu 2019.

Vyhlašuje se sedmý ročník ceny Duhové křídlo

 

Pardubický kraj a Národní rada osob se zdravotním postižením Pardubického kraje vyhlašují sedmý  ročník ceny „Duhové křídlo“. Cena je udílena zaměstnancům, organizacím a dobrovolníkům, kteří pracují v sociálních službách ve prospěch osob se zdravotním postižením. Patronkou akce je paní Táňa Fischerová.

 

Cena je udělována v následujících kategoriích:

kategorie I. – Profesionál,

kategorie II. – Dobrovolník/Filantrop,

kategorie III. -  Poskytovatel sociálních služeb

kategorie IV. – Cena Michala Hašta za celoživotní práci ve prospěch osob se zdravotním postižením

 

Od 1. března 2019 mohou  fyzické i právnické osoby podávat návrhy na nominace do jedné nebo více kategorií na příslušných formulářích, které lze vyplnit a elektronicky podat na www.duhovekridlo.cz . Formuláře jsou také k dispozici ke stažení na www.duhovekridlo.cz a v internetových novinách www.duhovenoviny.cz . V tištěné podobě si je lze vyzvednout v sídle NRZP Pardubického kraje, Erno Košťála 1013, 530 12 Pardubice. Vyplněné formuláře mohou navrhovatelé odesílat na e-mail pardubice@nrzp.cz nebo poštou na  výše uvedenou adresu. Uzávěrka došlých návrhů bude k 31. květnu 2019.

 

Vítězové všech kategorií budou vyhlášeni a celá akce zakončena slavnostním předáváním cen  dne 2. října 2019 od 15:00 hodin v Muzeu Chrudim.  Fotogalerii a video z loňského předávání cen naleznete na www.duhovekridlo.cz .

 

Stáhněte si aktuální nominační formulář vč. řádu ceny.

 

Diskuse

Vozejkov | 9.5.2019 15:54

Nezapomeňte. Uzávěrka došlých návrhů bude již 31. květnu 2019.

Přidej komentář