Přidej
akci
logo_4.jpg
3.8. - 7.8.2022 16:00 - 12:00 | Karlovarský kraj | Lenox z.s.

7. Electric Eccentric - Ohře 2022

3.8. - 7.8.2022 16:00 - 12:00


Electric Eccentric je cesta, která má cíl. Nabídnout možnost cestovat ve volné přírodě, chcete-li trampovat, i lidem s největším pohybovým omezením, kteří k životu používají elektrický vozík. Každoročně organizujeme několikadenní výpravy po krajích českých, které absolvujeme na elektrických vozících, kolech, koloběžkách, bruslích a dalších prostředcích o rychlosti 10 – 15 km/h.

Nový region, nová místa, nové kilometry společné jízdy, nové nezapomenutelné zážitky.

Pojedeme z Františkových Lázní. Navštívíme rozlehlé území se soustavou rybníků, mokřadů a rašelinišť - SOOS, muzea, zámky, hrady, pivovary, pojedeme podél řeky, šlajsen a tábořišť až do devadesát kilometrů vzdálených Karlových Varů.

Minulý rok nás jelo osmdesát, protože jsme chtěli vzít každého. Přestože nás zájem o účast minulý rok nesmírně těšil, letos na akci přijmeme podstatně nižší počet účastníků. Chceme, aby se mohli všichni vzájemně poznat a sblížit, aby hromady stanů a spacáků nebyly vysoké jak Krušné hory, abychom se pohodlně vešli do všech kempů a po cestách putovali nanejvýš bezpečně.

Navštivte naše stránky a zvolte odběr novinek. Budete první, komu budeme posílat informace o plánované trase, o kempech a programu. Nic vám neunikne. Váš zájem budeme evidovat a uděláme všechno pro to, abychom jej uspokojili. Odběratelů si vážíme. 😉

Do léta pro vás chystáme i několik jednodenních výletů a jeden víkendový pobyt na Moravě. O tom ale až později.

I letos na naše výlety budeme přijímat nové účastníky a dělat z ležáků jezdce. Za sdílení děkujeme.

Navštivte naše stránky, Ohře 2022 (https://electriceccentric.cz/ohre-2022/)

Electric Eccentric - z ležáka jezdec

www.electriceccentric.cz

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
baner-skoda-neridit_550x160_4.png