Přidej
akci
Konference CZEPA
Konference CZEPA
Konference CZEPA
Konference CZEPA
5.11.2021 9:00 - 16:00 | Hlavní město Praha | Denisa Salvová, redaktorka, VOZEJKOV

Multioborová konference CZEPA

5.11.2021 9:00 - 16:00


Zveme vás na již 8. Multioborovou odbornou konferenci, která má letos podtitul "Léčba a rehabilitace spinálních pacientů před 30 lety a dnes".

CZEPA konference

Cílem konference CZEPA je upozornit na nové trendy v léčbě a rehabilitaci, na inovativní pomůcky i na problematiku v sociální oblasti. I v pořadí osmá konference bude plná novinek, i když bude především ohlédnutím do třicetileté minulosti činnosti CZEPA a spolupracujících institucí a organizací spinálního programu.

Na konferenci je nutné se registrovat.
V případě nepříznivé epidemiologické situace se konference uskuteční online. 

Konference splňuje akreditaci celoživotního vzdělávání u profesních společností (UNIFY ČR, ČAE a ČAS). Všichni účastníci obdrží v závěru konference certifikát o účasti. Dle požadavků v registračním formuláři budou vydány certifikáty s akreditací konference u odborných společností:

Program

Návštěvníci se mohou těšit na více než 20 přednášejících odborníků. Vystoupí např. Alena Jančíková, Mgr. David Lukeš, Zdeňka Faltýnková, Prof. MUDr. Peter Wendsche, CSc., Prof. MUDr. Roman Zachoval, Ph.D., MBA, Doc. MUDr. Jiří Kříž, Ph.D. a mnoho dalších odborníků.

Kompletní program konference naleznete  ZDE. 

Více informací o konferenci najdete na www.czepa.cz

 

Adresa

Chvalská stodola
Více na VozejkMap
Přidej komentář
baner-skoda-neridit_550x160_3.png
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg