Přidej
akci
WEBINÁŘ - Příspěvek na péči
19.1.2021 16:00 - 20:16 | Celá ČR | Mrázková Marcela redakce VOZEJKOV

WEBINÁŘ CZEPA - Příspěvek na péči

19.1.2021 16:00 - 20:16


Pro všechny osoby po poranění míchy a jejich blízké pořádá Česká asociace - CZEPA další webinář. Tentokrát se budeme věnovat příspěvku na péči. Přednáší naše sociální pracovnice Bc. Hana Sixtová a Monika Kupková, DiS.

Pro koho?
Pro všechny osoby s poraněním míchy, které se pohybují pomocí vozíku, a jejich blízké.


Proč?
Změna zdravotního stavu přináší potřebu finančního zajištění potřebné péče. Aby byl příspěvek na péči přiznán v adekvátní výši, je třeba se v celém procesu orientovat, mít správné podklady a vědět, jak bránit svá práva. I ten, kdo již příspěvek pobírá, může být úřadem „přehodnocen“ nebo může mít potřebu vyššího stupně příspěvku.

 

Co se můžete dozvědět?
Seznámíte se s informacemi významnými jak pro prvožadatele o příspěvek na péči, tak pro klienty, kteří ho již pobírají. Zorientujete se v posuzovaných životních potřebách, v podkladech pro rozhodnutí, možnostech obrany práv i v povědomí svých povinností.

 

Registrace?
Účast je možná po bezplatném přihlášení na https://forms.gle/xyvnZi8Ut2qYiv3R7.
Webinář bude probíhat ve službě Google Meet. Připojit se můžete jedním kliknutím z webového prohlížeče v počítači nebo z mobilní aplikace. Všechny potřebné informace k připojení obdržíte e-mailem nejpozději 1 den před konáním webináře.

 

Pozvánku k tisku naleznete níže.

Zdroj: CZEPA


Příloha

pozvanka_pnp_webinar.jpg [1.1 MB]
Přidej komentář
paty_stupen_banner.png
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg