Přidej
akci
webinar-2024-ig-prispevek.png
16.4.2024 16:00 | redakce VOZEJKOV

Webinář CZEPA: Zdravý životní styl pro vozíčkáře

16.4.2024 16:00


CZEPA Vás zve na webinář s názvem "Co znamená zdravý životní styl pro uživatele vozíku", který bude vysílán dne 16.4.2024 od 16 hodin. Autorkou webináře je Zdeňka Faltýnková, specialistka na spinální problematiku České asociace paraplegiků - CZEPA, z.s. a Mgr. Eva Chaloupková Ph.D., specialistka na výživové poradenství vozíčkářů.

Tématu webináře se ujmou dvě přednášející. Zdeňka Faltýnková, specialistka na spinální problematiku asociace CZEPA, shrne vše, co spadá do zdravého životního stylu vozíčkáře a k jakým zdravotním komplikacím může dojít při porušení pravidel zdravého způsobu života. Mgr. Eva Chaloupková, Ph.D. je specialistkou na výživové poradenství vozíčkářů a z nejpovolanějších úst se tak můžete dozvědět o základních principech zdravé výživy, udržení tělesné hmotnosti a kondice.

Na základě Vaší registrace ve formuláři na odkazu https://1url.cz/JucAh obdržíte obratem na Váš e-mail pozvánku se všemi potřebnými informacemi pro přístup na webinář konaný prostřednictvím platformy Google Meet.

Za Českou asociace paraplegiků – CZEPA, z.s.
Zdeňka Faltýnková
faltynkova@czepa.cz

Přidej komentář
banner-handy.jpg
skoda_neridit_banner_vozejkov_550x160px_1.png