Přidej
aktualitu
Zpřístupnění dobrodružství všem, to je Wheel the World
28.4.2021 | Celá ČR | Denisa Salvová, redaktorka, VOZEJKOV

Zpřístupnění dobrodružství všem, to je Wheel the World

Wheel the World je sociální startup, jehož cílem je zpřístupnit svět vozíčkářům. Turistický cíl je zmapován kompletně. Jde o kombinaci dostupného ubytování, dopravy a aktivit. A nebojme se, cestování se jistě zase brzy stane běžným!

Alvaro Silberstein spoluzaložil v roce 2018 cestovní skupinu „Wheel the World“ v naději, že zpřístupní dobrodružství lidem se zdravotním postižením.

 

Wheel the World je online platforma k vyhledání a rezervaci přístupných cestovních zážitků. Zmapovány jsou hotely a aktivity pro osoby se zdravotním postižením, jejich rodiny a přátele. „Věříme, že lidé se zdravotním postižením by měli zažít svět jako kdokoli jiný. Naším cílem je poskytovat podrobné informace o tom, co je přístupné.“  

 

Webovou platformu lze využít k vyhledání vhodné ubytovací kapacity ve vaší vysněné cestovatelské destinaci, nebo jako rezervační prostor pro zajištění kompletního cestovatelského balíčku. V případě potřeby je možné si půjčit i vybavení (vozík do vody, přídavný pohon..)

 

 

 

Zdroje: https://www.youtube.com/watch?v=7E_n_zNBG_I, https://gowheeltheworld.com/about-us-more-than-accessible-tours/documentaries-of-accessible-travel/, https://gowheeltheworld.com/, https://www.youtube.com/watch?v=Vf4Dr5t_I8M&t=26s , foto: https://startupschilenas.cl/wheel-the-world/

 

Přidej komentář
baner-skoda-neridit_550x160_3.png
vozejkov_550x160_5.jpg
needo_banner-550x160px1-02-1.jpg