Přidej
aktualitu
Hvězdný bazar
28.4.2020 | Tereza Meravá Redakce, CZEPA

Chcete podpořit Hvězdný bazar? Máte spoustu možností

Když se řekne charitativní second hand, většina lidí si představí, že jej může podpořit výlučně tak, že si do něj přijde něco koupit. A my se rozhodně těšíme na to, až u nás objevíte ten pravý hvězdný kousek, kterému dáte znovu šanci na vás zazářit! Nebo si vyberete kávu, víno, sirup či produkt z voňavé levandule. Ale pomoci nám a stát se tak naší hvězdou můžete i jinak.

Nakupte u nás:

To základní, co můžete udělat. Stavte se u nás a udělejte si radost. Poznejte naše zajímavé prodejce, popovídejte si, dejte si kávu a vyberte si stylové a krásné kousky oblečení nebo produkty od lokálních výrobců. Pokud to k nám máte daleko, nabídku najdete také na našem e-shopu. Nákupem dáváte vozíčkářům práci i mzdu a pomáháte jim získat prodejní dovednosti a pracovní návyky a praxi, které je přiblíží pracovnímu uplatnění na volném trhu práce. V Hvězdném bazaru máme po nucené pauze z důvodu vládních nařízení již znovu otevřeno, Hvězdný bazar v Jungmannově ulici vám otevře své brány ve třetím květnovém týdnu.

Přineste nám, co už nenosíte

Máte doma nějaký zajímavý kousek oblečení, kabelku nebo boty, které jste na sebe vzali párkrát, ale už je nenosíte? Omrzel vás unáhlený nákup? Oblečení se záhadně „srazilo“ v pračce a už ho neoblečete, přitom je v krásném stavu? Věnujte nám ho do prodeje. Podpoříte tím náš provoz, udržitelnost, životní prostředí a někomu uděláte radost. Nosit můžete do Jungmannovy ulice už nyní a do Sokolovské ulice od druhého pracovního květnového týdne.

Buďte našimi dobrovolníky

Potřebujeme vás a váš čas! Na třídění oblečení, na výpomoc při akcích a mnoho jiné, různorodé, pravidelné i nárazové pomoci. Kontaktuje nás na sociálních sítích nebo oslovte přímo jednotlivé prodejny, kontakty najdete na webu Hvězdného bazaru.

Sledujte a sdílejte náš obsah

Připojte se k nám, sledujte nás a sdílejte náš obsah na webu, Facebooku, Instagramu či zde na komunitním serveru Vozejkov.cz. Budeme rádi, když se i díky vám o našem bazaru dozví více lidí.

Upořádejte sbírku ve firmě, organizaci, komunitě

Máte možnost v nějakém kolektivu zorganizovat sbírku zachovalého použitého oblečení? Dejte nám o tom vědět a domluvíme se!

 

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
coloplast-banner-550x160px-def_1.jpg