Přidej
aktualitu
5_10.jpg
14.11.2020 | Cesta za snem, z.s.

ŠKODA NEŘÍDIT - 5.díl - Speciální úpravy a řízení

Jste na vozíků a rádi byste zvýšili svou soběstačnost tím, že usednete za volant? Připravili jsme pro Vás 5 dílný seriál na toto téma.

V dnešním 5. a závěrečném díle se budeme věnovat tématu speciálních úprav a samotného řízení  lidmi s handicapem. Podíváme se na otázku nastupování, možností ručního řízení a nakládání vozíků do auta a nutnosti zanesení homologací do technického průkazu. Toto téma je však velmi obsáhlé a každý potřebuje v závislosti na druhu svého hendikepu individuální přístup, stejně tak každý poskytovatel speciálních úprav pracuje s trochu odlišnou technologií. V současné chvíli také pracujeme na tištěné brožuře, která bude obsahovat velké množství typů a možností jakou úpravu ideálně zvolit a na koho se obrátit.

5.díl - Speciální úpravy a řízení

Seriál zpracovala Cesta za snem. Tento díl byl připraven ve spolupráci se společností IROA za podpory ŠKODA Auto.

V předchozích dílech jsme řešili témata: Můžu řídit auto?, Finance a legislativa, Jak je to s řidičským průkazem? a Jak vybrat auto?

Děkujeme za sledování seriálu a doufáme, že pokud se rozhodujete zda usednout zavolat, pomohli jsme Vám zodpovědět alespoň základní otázky. Podrobnější informace již brzy v brožuře Cesty za snem.

A nezapomeňte! #skodaneridit


Související

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
banner-covid19-2.jpg