Přidej
aktualitu
skupina-b.braun-provozuje-v-brne-a-v-praze-nove-ambulance-b.braun-plus.jpg
29.4.2020 | Celá ČR | B. Braun Medical s.r.o.

Skupina B. Braun provozuje v Brně a v Praze nové ambulance B. Braun Plus

Síť odborných ambulancí B. Braun Plus od 1. února 2020 provozuje v budově moderní Kliniky Campus nedaleko Fakultní nemocnice Brno pět zbrusu nových ambulancí B. Braun Plus a současně zahájila od začátku února i provoz odborných ambulancí v Praze na Poliklinice Budějovická v zelené budově. Obě místa mohou hrdě nabídnout svým pacientům nejen profesionální zázemí zdravotnické péče, ale také výbornou dostupnost v blízkosti městské hromadné dopravy, bezbariérový přístup, krátké čekací lhůty a to všechno pod jednou střechou.

Odborné ambulance v moderní budově Kliniky Campus Brno

Projekt komplexní péče B. Braun Plus sdružuje pod jednou střechou nefrologickou, urologickou a nutriční ambulanci, poradny pro hojení ran a stomii. „Jde o dlouhodobý koncept, který vznikl proto, aby pacienti nemuseli složitě objíždět ordinace na různých místech, a současně poskytují specializovanou ambulantní péči vybraným skupninám chronických pacientů v oborech nutrice, hojení ran a podobně,“ vysvětluje filozofii tohoto projektu ředitel B. Braun Avitum MUDr. Martin Kuncek.

Nové amblance B. Braun Plus Brno Campus

  • Nefrologická ambulance řeší nejen přesné stanovení diagnózy, ale i prevenci a poradenství včetně poradny pro transplantaci ledvin.
  • Urologická ambulance se zaměřuje jak na akutní, tak i na dlouhodobé urologické potíže. S využitím nejmodernější techniky zde provádí ambulantní zákroky v lokální anestezii.
  • Poradna pro hojení ran se věnuje léčbě chronických ran, jako jsou bércové vředy nebo proleženiny, a ošetřování podiatrických pacientů s tzv. syndromem diabetické nohy.
  • Stomická poradna zajišťuje komplexní péči o stomii včetně předepisování stomických pomůcek, praktický nácvik ošetřování stomie nebo zajištění služeb terénní sestry.

Celý článek naleznete zde.

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
coloplast-banner-550x160px-def_1.jpg