Přidej
aktualitu
Vozíčkáři byli šťastní, že našli práci v Hvězdném bazaru, teď se obávají, že o ni přijdou
Vozíčkáři byli šťastní, že našli práci v Hvězdném bazaru, teď se obávají, že o ni přijdou
incollage_20210119_123537596_1.jpg
20.1.2021 | Celá ČR | Denisa Salvová, redaktorka, VOZEJKOV

Vozíčkáři byli šťastní, že našli práci v Hvězdném bazaru, teď se obávají, že o ni přijdou

Hvězdný bazar potřebuje vaši pomoc. Stačí málo. Kupte si oblečení prostřednictvím našeho e-shopu nebo sociálních sítí. Přineste nám vyřazené zachovalé oblečení, uspořádejte sbírku ve vašem domě, na pracovišti, v sousedství. Šiřte povědomí o Hvězdném bazaru. Nikdy není špatné udělat dobrou věc.

Obě pobočky Hvězdného bazaru jsou opět uzavřené. Nemůžeme v plném rozsahu prodávat oblečení, regionální produkty, ani vlastní unikátní zboží. Osm vozíčkářů, zde zaměstnaných, nemůže pracovat a reálně jim hrozí, že o práci přijdou úplně.

Situace je opravdu vážná. Vznik tréninkového pracoviště je totiž poměrně náročným procesem, který je spojen s mnoha hodinami spíše nadšenecké práce, složitou administrativou, součinností mnoha subjektů. Nejde o „klasickou“ službu, které nynější situace dovoluje zaniknout a později, až se situace stabilizuje, zase vzniknout. V případě tréninkového pracoviště je ukončení provozu koncem téměř definitivním.

 

Jsme rádi, že značka Hvězdný bazar vstoupila do povědomí zákazníků a vybudovala si svůj nynější lesk. Ten ale nyní, nikoli naší vinou, pohasíná. Jediné, co teď víme, je, že bez vaší pomoci to nezvládneme. Proto vás prosíme o podporu.

 

Můžete si vybrat ze třech možností, které jsme pro vás připravili

  • Kupte si na e-shopu voucher na nákup ve Hvězdném bazaru. Přichystané jsou v hodnotách 300 Kč a 500 Kč.
  • Zašlete libovolnou finanční podporu na náš sbírkový účet č. 50475047/0300.
  • Nakupujte oblečení v nové facebookové skupině Hvězdné kousky nebo na našem Instagramu. Každý všední den přibude min. 15 nových kousků. Z pohodlí domova si vše vyberete a zaplatíte. Vyzvednout své nákupy si můžete buď přes výdejní okénko na našich prodejnách pondělí–pátek v čase 14 – 18 hodin nebo vám jej zašleme přes Zásilkovnu

 

 

Zdroj: redakce, foto: Hvězdný bazar

Přidej komentář
www.actreen.cz
baner-skoda-neridit_550x160-1.png