Přidej
inzerci
 Tréninkové bydlení v Praze
 Tréninkové bydlení v Praze
 Tréninkové bydlení v Praze
 Tréninkové bydlení v Praze
8.4.2019 | Hlavní město Praha | Vozejkov

Tréninkové bydlení v Praze

Aktuálně CZEPA nabízí jeden volný pokoj na omezenou dobu v tréninkovém bydlení pro tetraplegiky. Nástup možný od května či června 2019.

Spolubydlení na léto

Tréninkové bydlení pro tetraplegiky je projekt České asociace paraplegiků - CZEPA určený lidem ochrnutým po poranění míchy v oblasti krční páteře. Cílí na tetraplegiky (kvadruplegiky), bez ohledu na délku doby po změně zdravotního stavu a bez ohledu na místo bydliště. Klienti projektu mají obvykle zájem vyzkoušet si samostatné bydlení při plánu osamostatnění od bydlení u rodičů či z pobytových sociálních služeb. 

Jeden byt 3kk (o celkové ploše cca 131 m2) na adrese Hornomlýnská ul., Praha 4 - Chodov, obsahuje dva samostatné pokoje - jde o SPOLUBYDLENÍ dvou vozíčkářů. Společně sdílejí obývací pokoj s bezbariérovým kuchyňským koutem a koupelnu s vanou. V samostatném pokoji (cca 14m2) mohou bydlet dvě osoby (vozíčkář s doprovodem). Pokoj není vybaven.

Aktuálně nabízíme jeden volný pokoj na omezenou dobu - možnost nástupu je od května či června, smlouvu nabízíme do září či do konce roku 2019 (volné místo vzniklo v souvislosti s předčasně ukončenou smlouvou, řádně registrovaný zájemce o projekt je schopen nastoupit v září či později v průběhu tohoto roku).

Bližší informace zde či u sociálních pracovnic CZEPA - tel.: 775 980 952

Přidej komentář