Přidej
inzerci
foto k článku
1.4.2020 | Celá ČR | Tereza Matysová

Cestování na kolečkách

Vyplnění DOTAZNÍKU -> Jste vozíčkář či vozíčkářka a rádi cestujete nebo byste se cestování rádi věnovali? Pokud ano, budeme rády, když nám pomůžete s tvorbou vysokoškolského projektu, který se zaměřuje na tvorbu produktu cestovního ruchu pro vozíčkáře.

Dobrý den, 

jsme studentky prvního ročníku magisterského oboru Management cestovního ruchu na Vysoké škole obchodní v Praze. V rámci předmětu Případové studie, pod vedením paní doktorky Hamarneh, se věnujeme projektu, který se týká cestování bez bariér.
V tomto projektu bychom rády pracovaly na produktu, který by mohl pomoci zdravotně postiženým osobám, ale i maminkám s kočárky, osobám se sníženou pohyblivostí či cyklistům při jejich cestování. Rády bychom Vás touto cestou požádaly o pomoc s vyplněním našeho dotazníku. Vyplněním tohoto dotazníku nám pomůžete se více zorientovat v této oblasti a my tak lépe poznáme Vaše potřeby, představy a priority, díky čemuž bude náš výstup z předmětu kvalitnější. Chtěly bychom vytvořit produkt, který opravdu pomůže a snad i někomu splní sny o cestování po naší republice. 

Zde přikládám odkaz na dotazník: https://www.survio.com/survey/d/I5N2S4D3O2M9I2J8N

Předem děkujeme za Vaši pomoc a čas.

 

S přáním příjemného dne,

Bc. Tereza Matysová a celý projektový tým

Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
Spálená 76/14
110 00 Praha 1 – Nové Město
IČ: 26441021 DIČ: CZ26441021
www | mapa | e-mail | 

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
coloplast-banner-550x160px-def_1.jpg