Přidej
inzerci
Přídavný pohon pro invalidní vozíky
23.2.2023 | Celá ČR | redakce VOZEJKOV

Přídavný pohon pro invalidní vozíky

Elektromobilita už dávno není pouze otázkou elektrických aut nebo koloběžek. K dostání už jsou běžně i elektrické pohony pro invalidní vozíky Techlife. S jejich pomocí zvládnou lidé na invalidním vozíku jakýkoli běžný kopec. Často je využívají jak dospělí, tak i děti. Podívejte se, proč!

Usnadnění pohybu

Přídavné pohony Techlife jsou navrženy tak, aby ulehčily pohyb lidí na invalidním vozíku. Toto řešení pomáhá lidem s omezenou pohyblivostí při jízdě v terénu i ve městě překonávat větší vzdálenosti nebo stoupání, které by bez cizí pomoci jen tak nezvládli.

Jednoduchá instalace

Stačí se s elektrickým pohonem trochu blíže seznámit a zvládnete ho během minuty upevnit k vozíku nebo ho sundat. Manipulace s pohonem je jednoduchá. Například u pohonu Techlife W1 jen upevníte oba držáky ke konstrukci vozíku, zvednete řídítka, zajistíte utažením šroubu a můžete jet.

Pohodlné ovládání

Ovládání pohonu Techlife W3 už nemůže být jednodušší: Otočíte klíčkem ve spínací skříňce, zapnete displej a otočíte pravým madlem řídítek. Podobně jako na motorce. Rychlost můžete neustále sledovat na displeji a o vaše bezpečí se postarají dvě mechanické destičkové brzdy.

Snadná přenositelnost

Budete vozík pravidelně nakládat do auta a z něj? Pak oceníte i to, že v porovnání s vozíkem jsou pohony velmi skladné a hlavně lehké. Techlife W1 váží 17 kg, Techlife W3 13 kg a Techlife ZEN dokonce jenom 7 kg.

Spolehlivý a rychlý servis

Pohony Techlife jenom tak něco nepoškodí. Jsou vyrobeny z velmi odolných materiálů a uvezou až 120 kg. Kdyby se na vozíku i přesto něco porouchalo, v Ostravě sídlí e-shop Chytrý vozík. Tam nabízejí kvalitní a hlavně velmi rychlý servis door to door. Kurýr si od vás pohon vyzvedne a po opravě jej zase přiveze. Záruční servis má navíc dopravu i opravu zcela zdarma.

Pokud hledáte spolehlivý a snadno použitelný přídavný pohon pro invalidní vozíky, Techlife nabízí řešení, které se přizpůsobí vašim potřebám. Pokud si nejste jisti, jestli je přídavný pohon pro váš invalidní vozík vhodný, kontaktujte odborníky z Chytrého vozíku, kteří vám poradí a pomohou vám vybrat to nejlepší řešení. Nečekejte a získejte větší nezávislost a svobodu díky přídavným pohonům Techlife pro invalidní vozíky ještě dnes.

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
baner-skoda-neridit_550x160_4.png