Přidej
inzerci
plakat-kulirova.png
31.1.2020 | Celá ČR | Kateřina Kulířová

Pomoc ohledně bakalářské práce

Hledají se jedinci po poranění míchy, kteří by byli ochotni poskytnout informace a podělit se o zkušenosti s jejich bydlením.

Dobrý den,
mé jméno je Kateřina Kulířová, studuji 3. rokem obor Ergoterapie na Fakultě zdravotnických studií na Západočeské univerzitě v Plzni a ráda bych vás touto cestou poprosila o pomoc.
Pro svou bakalářskou práci na téma ,,Role ergoterapeuta při vyhodnocení domácího prostředí pro jedince po poranění míchy - využití a efektivnost SEMAFOR testu'' hledám jedince po poranění míchy, kteří by byli ochotni mi poskytnout informace a podělit se o zkušenosti s jejich bydlením.

Ideálně bych potřebovala sehnat 3-4 lidi, kterým by nevadilo se se mnou podělit o zkušenosti s jejich bydlením - ukázat mi své domácí prostředí, popovídat si o zkušenostech atd. Domácí prostředí by bylo vyhodnoceno za pomoci SEMAFOR testu (zde přikládám odkaz k přiblížení - http://semaforhome.com/ ) a celková návštěva mnou, jakožto studentkou by netrvala déle jak 2-3 hodiny.

Preferuji lidi z Plzeňského kraje z důvodu dojíždění, každopádně budu ráda za jakoukoliv pomoc, takže klidně pište! A kdyby se mezi vámi našel někdo, kdo by se rád alespoň o nějaké zkušenosti podělil (např. zda s ním někdo domácí prostředí řešil, zda proběhla nějaká úprava domácnosti, co se považuje za největší problém ohledně bariér atd.), ale nesouhlasil by s návštěvou domácího prostředí, tak taky, prosím, napište. Každý ,,střípek'' vašich zkušeností je pro mne velkým přínosem. :-)

Podotýkám, že v bakalářské práci je vše anonymní a nikde se jméno/ bydliště nezobrazí.

Mějte hezký zbytek dne a doufám, že se vás ozve co nejvíce!
S pozdravem Kateřina Kulířová

V případě nejasností či jakýchkoliv dotazů se mě neváhejte kontaktovat ↓
e-mail: katerina.kulirova@seznam.cz
FB: Kateřina Kulířová
tel. číslo: 774 985 122

 

Přidej komentář