PROGRAM HANDICAP – ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Máte zdravotní omezení, které Vám neumožňuje pracovat na plný úvazek? Přesto máte dost energie naučit se něco úplně nového? Pro náš tým v Liberci hledáme nového kolegu nebo kolegyni s pozitivním přístupem.

Místo výkonu práce: LIBEREC

CO VÁS ČEKÁ?

  • jednoduchá administrativní práce
  • vystavování potvrzení o bezdlužnosti včetně vyúčtování pojistného na veřejné zdravotní pojištění
  • telefonická a písemná komunikace s klientem
  • práce s daty v registru pojištěnců

CO OČEKÁVÁME MY OD VÁS?

  • středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • dobrou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • nadšení a chuť učit se novým věcem
  • pozitivní přístup k administrativní práci
  • potvrzení, že jste osobou zdravotně znevýhodněnou či pobíráte invalidní důchod

PROČ U NÁS BUDETE RÁDI PRACOVAT?

  • nabízíme spolupráci formou dohody o pracovní činnosti (20hod./týdně)
  • získáte maximální podporu při zapracování
  • budete mít možnost získat nové zkušenosti a možnost dále rozvíjet svůj potenciál

Doplňující informace

Tato pozice je vhodná pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Zaujala Vás tato pozice? Potřebujete více informací? Kontaktujte nás nebo rovnou pošlete životopis.

Těšíme se na Vás!

Informace o pracovní pozici

Michaela Zvěřinová, DiS.
Personalistka pro RP Ústí nad Labem

Michaela Zvěřinová, DiS., Personalistka pro RP Ústí nad Labem

Zdroj: VZP