Přidej
inzerci
Hledáme do Hvězdného bazaru pracovního terapeuta/vedoucího obchodu
24.1.2020 | Celá ČR | Mrázková Marcela redakce VOZEJKOV

Hledáme do Hvězdného bazaru pracovního terapeuta/vedoucího obchodu

Hvězdný bazar je charitativní second-hand, který provozuje Česká asociace paraplegiků – CZEPA, z.s. Do tohoto jedinečného projektu hledáme kromě prodejců - vozíčkářů, také pracovního terapeuta/vedoucího prodejny.

Hvězdný bazar je charitativní second-hand fungující od roku 2013, který provozuje Česká asociace paraplegiků – CZEPA, z.s.. Kamenná prodejna se nachází v centru Prahy, v Jungmannově ulici. Jedná se o sociální podnik s ekologickým přesahem. V obchodě je prodáváno oblečení z druhé ruky, které je získáváno ze sbírek oblečení či přímo od zákazníků a příznivců (mnohdy z řad známých osobností).

Kromě recyklace nespočtu tun oblečení pomohl projekt od jeho založení přesně 25 vozíčkářům. Právě oni se nejvíce podíleli na rozvoji projektu a kromě práce získali také vzdělání, adaptovali se na své postižení a v neposlední řadě získali zpět ztracené sebevědomí. Řada z těchto vozíčkářů dnes působí ve velkých a úspěšných firmách na otevřeném trhu práce.

 

Jelikož se projektu daří, rozhodla se Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s. pro rozšíření a otevření druhé pobočky. Koncept je zcela odlišný od stávající pobočky v Jungmannově ulici. Nová prodejna cílí na mileniály a nese se v duchu "hipsterského Karlína", kde bude na jaře tohoto roku, slavnostně otevřena.

 

Díky rozšíření projektu vytvoříme celkem 7 nových pracovních míst, přičemž 5 je určených pro vozíčkáře.

 

Podrobné informace o pracovní pozici najdete zde.

 

Bližší informace o projektu: www.hvezdnybazar.cz  nebo na instagramu: @hvezdny_bazar

Přidej komentář