Přidej
inzerci
foto k článku
24.4.2019 | Hlavní město Praha | CZEPA

HLEDÁME POSILU DO TÝMU!

Potřebuješ pracovat z domu a máš vztah k vážné hudbě a zároveň ti není cizí práce na PC? Přidej se do týmu KlasikyPlus.cz.

KlasikaPlus.cz je portál o klasické hudbě, odborně-populární internetový časopis.

Rádi bychom dali práci a možná i příjemného koníčka někomu z řad osob zdravotně postižených.

Hledáme jednoho nebo dva lidi (jde o úvazek na 7 dní v týdnu, který by naplnil buď jeden člověk sám nebo by se o něj dělili dva - každý v určitých dnech), kteří umějí dobře zacházet s PC a mají cit pro grafiku.

Náplní práce by bylo grafické vytváření článků, tedy vkládání hotových textů a fotografií do našeho redakčního systému = Joomla (zaučíme). Praxe by byla taková, že by Vám do e-mailu přišel hotový text + fotografie, které je někdy potřeba oříznout nebo zmenšit / zvětšit a citlivě přiřadit do textu vzhledem k jeho obsahu (máme určitá pravidla). Potřebujeme však, aby jste zareagovali nejpozději do hodiny, protože články jsou většinou aktuální! Práce s textem představuje tučně označit jména autorů, kurzívou názvy skladeb, tučnou kurzívou otázky u rozhovorů apod.. Hotový článek je pak nutné nasdílet na Facebook (v popisce označit co nejvíce jmen) a na Instagram. Články jsou v průměru 3 denně.

Za tento úvazek nabízíme cca 6.000,- Kč/měsíčně hrubého. Forma úvazku - na fakturu nebo na Dohodu o provedení práce.

Děkujeme, že jste dočetli až sem a doufáme, že se podaří najít někoho, kdo by přivítal stálý přivýdělek, byl přes den operativně k dispozici a taková práce ho těšila.

V případě zájmu kontaktujte:

JUDr. Veronika Paroulková & PhDr. Petr Veber
+420 602 694 606 | +420 733 595 585

info@KlasikaPlus.cz
www.KlasikaPlus.cz
facebook.com/klasikaplus/

Přidej komentář