Přidej
inzerci
Hledáme redaktora Vozejkova
15.3.2021 | Hlavní město Praha | Mrázková Marcela redakce VOZEJKOV | 3

Pro komunitní portál Vozejkov.cz hledáme kreativního, samostatného člověka, který by převzal dobře rozjetý projekt s velkým potenciálem a dokázal ho svým vedením více oživit a zatraktivnit.

Náplň práce:

  • řízení věcné a obsahové náplně komunitního portálu
  • pravidelné vkládání příspěvků včetně grafického zpracování
  • vlastní tvorba článků
  • sdílení příspěvků na sociální sítě
  • tvorba newsletteru a jeho rozeslání
  • tvorba článků pro spolupracující organizace
  • prezentace projektu
  • monitoring mediálních výstupů a jeho archivace
  • měsíční analýza sledovanosti
  • aktivní hledání potenciálních uživatelů a obchodních příležitostí (reklamní bannery na portále)

Požadujeme:

  • aktivní samostatný a inovativní pracovní přístup
  • odpovědnost za projekt
  • výborný písemný projev nutností
  • zkušenost na obdobné pozici je výhodou

Nabízíme:

  • zaměstnání na 0,5 úvazku; tj. 20 hodin týdně (dlouhodobý pracovní poměr)
  • možnost školení a vzdělávání se v oboru
  • zaměstnání pro osobu s I.,II.,III. stupni invalidity
  • časově flexibilní práci s možností práce z domova
  • pestrou a smysluplnou práci
  • zázemí zavedené neziskové organizace
  • zaškolení na pozici
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • malý a přátelský pracovní kolektiv
  • podporu zkušených kolegů
  • přátelské neformální prostředí

Nástup ideálně od června 2021 (nebo dohodou). Pokud máte o pozici zájem, zasílejte strukturovaný životopis a motivační dopis, a to nejpozději do 30.4.2021.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Dygrýnova 816/8, Praha - Černý Most
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Mobilní telefon, Notebook
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)

Pozice vhodná pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

Kontakt:

Zaměstnavatel: Česká asociace paraplegiků - CZEPA

Kontaktní osoba: Michaela Matěková

Telefon: 771 156 966

Zdroj: CZEPA, foto: pxhere.com/

Diskuse

Martin | 21.3.2021 12:52

Zvládnout výše vyjmenované na poloviční úvazek mi přijde na první pohled nemožné, ale třeba to lze. Je to výzva. :)

Michaela Czepa | 25.3.2021 8:27

Dobrý den, pokud máte o pozici zájem a máte rád výzvy, zašlete nám svůj životopis s motivačním dopisem a zkuste tuto výzvu přijmout:)

Přeji hezký den

Michaela Czepa | 25.3.2021 8:28
Přidej komentář
www.actreen.cz
baner-skoda-neridit_550x160-1.png