Přidej
inzerci
NABÍDKA PRÁCE: Jednoduchá administrativa z domova
1.2.2021 | Hlavní město Praha | Mrázková Marcela redakce VOZEJKOV

NABÍDKA PRÁCE: Jednoduchá administrativa z domova

Náplní práce je přepis ručně vyplněných čísel z tiskopisů rybářských povolenek do počítače pomocí jednoduchého webového formuláře (v češtině).

Práce vyžaduje pečlivost, vlastní počítač s běžným internetovým prohlížečem a připojení k internetu (postačí i pomalý přenos dat). Není potřeba instalovat žádnou novou aplikaci, program.

Velkou výhodou je zkušenost s prací na počítači - zejména s číselnou stranou klávesnice a široký monitor - usnadní to přepisování dat. Povědomí o rybách a rybaření je plus pro Vás, ale není nutné. Práce je flexibilní - kdy budete materiál přepisovat - jestli ráno, odpoledne či raději pracujete v klidu v noci, ve všední den či o víkendu je na vás. Práci budete odevzdávat pomocí jednoduchého webového formuláře, který vám bude k dispozici kdykoli.

Harmonogram práce si můžete zvolit sami podle vlastních potřeb a možností, Práci si můžete nezávazně vyzkoušet během zaškolení (nejlépe na počítači, na který jste zvyklí a na kterém budete pracovat) vše vám rádi vysvětlíme. Materiál vám po dohodě můžeme přivézt. Po přepsání dat si materiál převezmeme zpět k dalšímu zpracování a kontrole. Práce je prozatím k dispozici do konce března, v případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení spolupráce. Přijmeme pracovníky z Prahy nebo na trase našich pracovníků Sázava – Praha.

 

  • Typ pracovního poměru: Dohoda o provedení práce, živnostenský list.
  • Určeno pro: občany ČR starší 15 let
  • Kontakt: Jiří Kocourek, Tref IT s.r.o. Tel. 606 945 932, info@trefit.cz

 

Výdělek je úměrný rychlosti a pečlivosti při přepisu dat a vynaloženému úsilí (jednotlivé podklady jsou různě náročné na zpracování), průměrně 125 Kč/hodina Výplatu je možné předat v hotovosti nebo zaslat převodem na účet.

Naše firma Tref IT se zabývá především tvorbou, údržbou a podporou informačních systémů, webových aplikací a databází (digitalizaci dat provádíme jako podpůrnou činnost pro některé projekty).

Zpracovávající software pro tento projekt je naším produktem - rádi Vám budeme kdykoliv k dispozici při řešení jakýchkoliv problémů spojených s prací.

 

Zdroj: Tref IT s.r.o., foto: pxhere.com

Přidej komentář
paty_stupen_banner.png
coloplast-banner-550x160px-def_1_1.jpg