Přidej
inzerci
volné místo účetní
17.9.2021 | Celá ČR | Eva V.

Nabídka práce - samostatná účetní

Nabídka práce pro účetní s flexibilní pracovní dobou, volbou úvazku a možností práce z domu.

Jste účetní a hledáte časově flexibilní práci s možností práce z domova?

Kdo jsme
ORS Czech, s.r.o. (Lovosice)- malá rodinná firma s 20letou tradicí zajišťující externí účetní a daňový servis. Jsme zvyklí pracovat i plně on-line, takže nás nezaskočí případná vládní opatření.

Náplň práce
•    správa účetnictví, provádění účetních operací
•    zpracovávání měsíční a roční uzávěrky
•    zajištění fakturace a kontrola úplnosti účetních dokladů
•    zajištění daňové agendy včetně kontrolního hlášení
•    zajištění inventarizace majetku a závazků
•    zpracovávání reporty pro účely statistik
•    příprava dokumentů pro klienty
•    komunikace s úřady, klienty
•    hlídání termínů

Co požadujeme
•    samostatnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost za svěřenou agendu
•    min. ukončené středoškolské vzdělání
•    praxe na obdobné pozici min. 1 rok
•    znalost MS Office na uživatelské úrovni
•    znalost účetních předpisů a orientace v daňových předpisech
•    praxe v Money S4 nebo MRP K/S nebo Pohoda výhodou
•    AJ výhodou

Co nabízíme
•    flexibilní pracovní doba s možností práce z domu
•    možnost určit si výši úvazku (4, 6 nebo 8 hodin denně)
•    vstřícný a spolupracující kolektiv
•    podpora kolegů nejen během zaškolení
•    možnost školení v oboru online
•    možnost naučit se novým věcem
•    nástupní mzda 19 000 Kč (dle výše úvazku)
•    nástup možný ihned

Pracovní pozice je vhodná pro OZP.
Životopis a krátký motivační dopis zasílejte na e-mail: eva.vostalova@orsczech.cz

Přidej komentář
baner-skoda-neridit_550x160_3.png
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg