Přidej
inzerci
stavebniny.jpg
27.6.2019 | Celá ČR | WOODCOTE CZ a.s.

Performance Marketing Specialist - E-commerce tým

Hledáme nového kolegu, nebo kolegyni pro náš tým v online prodeji stavebních produktů. Práce z domova.

Pracovní náplň:

- Denní monitoring kanálů: Heureka, Zboží, Google, Seznam a jiné.

- Měření účinnosti reklamních kampaní (vyhledávání, zobrazení, kliky, remarketing, mobilní)

- Převzetí kampaní na taktické úrovni (optimalizace reklam a klíčových slov, správa nabídek, testování A/B, analýza dat, řešení problémů)

- Pravidelné a průběžné vyhodnocování výkonnosti reklam a jejich optimalizace

- Navrhování a realizace nových online marketingových aktivit, které zajistí akvizici nových zákazníků

- Spolupráce s e-commerce a online marketing týmy na plnění cílů

Požadujeme:

- Praxe na obdobné pozici

- Výborné analytické dovednosti

- Praktické zkušenosti s realizací a vyhodnocováním úspěšnosti kampaní

- Schopnost umět navrhovat zlepšení s cílem získání nových zákazníků

- Proaktivita, důraz na detail

Nabízíme:

- práce z domova

- full-time/part-time - možné domluvit se

- výhodné ohodnocení

- nástup možný ihned, nebo dohodou

- stravenky

- 1 - 3 dny sick day

- HPP, nebo DPČ

- zaměstnanecké slevy na prodávané produkty

Pokud jsme Vás zaujali, pošlete nám životopis, nebo nás kontaktujte pro více informací.

Přidej komentář