Přidej
inzerci
google-my-business-listing.png
13.5.2020 | Celá ČR | agentura Streew

Správa profilu Google My business

Hledáme dalšího kolegu na správu profilů Google Moje Firma. Náplní tvé práce bude se starat o profily našich zákazníků. To znamená držet aktuální informace jako otevírací doba, kontaktní údaje, aktuální fotografie a publikování příspěvků a produktů které nabízejí.

Ahoj,

baví tě práce na počítači, zvládáš práci na internetu a jsi kreativní?

Hledáme dalšího kolegu na správu profilů Google Moje Firma.

Náplní tvé práce bude se starat o profily našich zákazníků. To znamená držet aktuální informace jako otevírací doba, kontaktní údaje, aktuální fotografie a publikování příspěvků a produktů které nabízejí.

Chceme aby jsi byl samostatný zodpovědný a měl chuť do práce. V začátku se jedná o práci cca na 2 až 3 hodiny denně. Po zaškolení budeme postupně přidávat na plný celodenní úvazek.

Výhodou je znalost Google Moje Firma, Google map a vyhledávače Google.

Máš možnost získat certifikaci v rámci Google produktů a služeb. Práce je jak s velkými klienty, tak menšími zákazníky.

Co se týká práce můžete ji vykonávat z domova. Pracovní doba je od 8:00 do 17:00. Nabízíme stálý měsíční příjem. 120 až 130Kč/h

Rádi podpoříme například ZTP nebo lidi, kteří z nějakého důvodu nemůžou docházet do klasického zaměstnání a jsou tak odkázání pouze na práci z domova.

V případě zájmu prosím posílejte info o vás na katka@streew.com. Nejlépe rovnou poslat životopis nebo případně zkušenosti, stejně tak jako případné otázky z Vaší strany.

Nástup je včera:-)

  Foto: pomahamehotelierum.cz

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
coloplast-banner-550x160px-def_1.jpg