Přidej
inzerci
google_moje_firma_hp_eshopera.png
4.9.2019 | Centrum Paraple o.p.s.

Správa profilů Google Moje Firma

Baví tě práce na počítači, zvládáš práci na internetu a jsi kreativní? Hledáme dalšího kolegu na správu profilů Google Moje Firma.

Ahoj,

Náplní tvé práce bude se starat o profily našich zákazníků. To znamená držet aktuální informace jako otevírací doba, kontaktní údaje, aktuální fotografie a publikování příspěvků a produktů které nabízejí.

Chceme aby jsi byl samostatný zodpovědný a měl chuť do práce. V začátku se jedná o práci cca na 2 až 3 hodiny denně. Po zaškolení budeme postupně přidávat na plný celodenní úvazek.

Výhodou je znalost Google Moje Firma, Google map a vyhledávače Google.

Máš možnost získat certifikaci v rámci Google produktů a služeb. Práce je jak s velkými klienty, tak menšími zákazníky.

Co se týká práce můžete ji vykonávat z domova. Pracovní doba je od 8:00 do 17:00. Nabízíme stálý měsíční příjem. 130Kč/h, po zaškolení a výsledcích, které nás přesvědčí o tom, že se můžeme na vás spolehnout 150Kč/h.

Rádi podpoříme například ZTP nebo lidi, kteří z nějakého důvodu nemůžou docházet do klasického zaměstnání a jsou tak odkázání pouze na práci z domova.

V případě zájmu prosím posílejte info o vás na info@streew.com. Nejlépe rovnou poslat životopis nebo případně zkušenosti, stejně tak jako případné otázky z Vaší strany.

Nástup je včera:-)

  

Přidej komentář