Přidej
inzerci
Práce z domova
7.9.2019 | Pardubický kraj | Michala Groulíková | 1

Hledám práci z domu pro bratra

Dobrý den, mám bratra paraplegika a chtěla bych mu prostřednictvím této poptávky najit práci, kterou by mohl dělat s domu a mohl se cítit znovu užitečný. Práce by jeho psychice dost prospěla. Bydlí v Jevíčku okres Svitavy. Předem děkuji za nabídky, hezký den..

Diskuse

CZEPA | 9.9.2019 10:22

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že nabídek práce z domu je velice málo, chtěli bychom Vám nabídnout další možnosti, jak bratra zaktivizovat a zapojit do pracovního procesu (samozřejmě s přihlédnutím k bratrovu aktuálnímu zdravotnímu a psychickému stavu).

Pokud by měl bratr zájem, může využít bezplatných služeb našeho peer mentora, který by ho touto problematikou mohl provést -  peer mentor mu může sdělit své zkušenosti se zapojením do pracovního života, probrat s ním možnosti jaké má, atd. ... (více o službě najdete zde).

Další možností je probrání aktuální situace s poradcem OZP, který působí v rámci Úřadu práce - ten může bratrovi pomoci s rekvalifikací, sociální rehabilitací a pomůže mu se zprostředkováním zaměstnání. Jevíčko spadá do Pardubického kraje, tak pokud budete mít zájem o tuto službu, zkontaktuje Koordinátorku OZP pro Pardubický kraj a ta bratrovi předá kontakt na nejbližšího OZP poradce, který se mu bude věnovat. Kontakt: Mgr. Leona Konečná, tel.: 950 144 709, e-mail: leona.konecna@uradprace.cz.

V Pardubickém kraji má sídlo sociální podnik Ergotep. Ergotep - družstvo invalidů - je integrační sociální podnik, který již 15 let zaměstnává a komplexně se stará o lidi se zdravotním postižením. Zkuste je zkontaktovat a požádat je o pomoc. Kontakt: Ergotep, družstvo invalidů, Zábořská 93, 539 44  Proseč, tel.: 469 660 912.

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy, otázky jsme Vám k dispozici. Kontaktovat nás můžete na e-mail: kupkova@czepa.cz nebo na tel.: 775 980 952.

S pozdravem

Kupková Monika, DiS., sociální pracovnice, CZEPA, z.s.

 

 

 

Přidej komentář