Přidej
inzerci
img-8751.jpg
img_4360.jpg
img_4363.jpg
img-5823_2.jpg
img-8307.jpg
r9tof8.jpeg
img-7005_1.jpg
ohybna-vibracna-trubica.jpg
11.11.2023 | Hlavní město Praha | Martin

Pomůcky

multifunkční pomůcky k podpoře soběstačnosti a udržení kondice

Pomůcky již nevyužiji ale mohou někomu ještě dobře posloužit:

2 ks MSD-Band pásů, které umožňují jednoduchým způsobem posilovat oslabené svaly, uvolňovat kontraktury opačně posilujících svalů (antagonistů). Ideální na domácím cvičení. Šířka - 15 cm, délka - 200 cm, tuhost - žlutá (slabá), červená (středně silná), LATEX Free. Málo použité.

Pomůcka na krájení Tchibo. Snadné krájení ovoce a zeleniny, např. cibule nebo brambor, na rovnoměrné plátky (cca 4mm). Vhodné pro praváky i leváky. Ochranný kryt. Ušlechtilá ocel 18/10. Stav: rozbalené. 

Posilovač rukou Tchibo. Posiluje ohybače a napínače prstů, ruky a předloktí. Z pružného materiálu. Obsahuje návod na cvičení. Zánovní stav.

Flexibilní držák na telefon zn. KIKKERLAND. Super silná spona se uchytí ke všemu, co je menší než 3,2 cm. Natahovat a natáčet lze do všech stran. Kvalitní a pevné provedení, výborný stav. Rozpětí čelisti cca 10 cm, délka cca 80 cm.

2 ks Váleček do dlaně pro prevenci svalových kontraktur horních končetin a pro cvičení jemné motoriky. Váleček je opatřen páskou pro uchycení přes hřbet ruky. Potah z omyvatelného materiálu Sanipur (zdravotně nezávadný, voděodolný, antibakteriální) se zipem, výplň tvoří EPS kuličky, které lze dle potřeby doplňovat. Rozměr: 15 x 10 cm. Český výrobek: ChariTEX Medical. Velmi zachovalé.

Pomůcka pro bazální stimulaci, senzorickou integraci a relaxaci. Flexibilní trubici lze tvarovat podle potřeby - přiložit nebo omotat kolem paže, nohy nebo krku. Měkký povrch z mikrovlákna je příjemný na dotek. Pomůcka umožňuje dvě intenzity vibrací. Použití vyžaduje 4 ks AA baterií ideálně nabíjecích (nejsou součástí balení). Rozměry: délka 77 cm, průměr 9 cm. Obal - mikrovlákno, výplň - polyuretanová pěna, výborný stav, plně funkční. PC: 2 800 Kč

Ideálně osobní předání Praha. Cenu nabídněte. 
Kontakt: 776 595 193, kookzu@seznam.cz

Přidej komentář
banner-handy.jpg
skoda_neridit_banner_vozejkov_550x160px_1.png