Přidej
inzerci
1-kopie_1.jpg
2-kopie.jpg
3-kopie.jpg
4-kopie.jpg
5-kopie.jpg
6-kopie.jpg
7-kopie.jpg
8-kopie.jpg
10-kopie.jpg
9-kopie.jpg
11-kopie.jpg
12-kopie.jpg
13-kopie.jpg
7.7.2024 | Celá ČR | Štěpán Beneš

VW T6 2.0 TDi DSG s komplet úpravou

Nabízím k prodeji prostorný a hezky vybavený vůz VW T6 v bezvadném stavu, včetně úprav pro osoby s postižením. Nízký km nájezd. Připraven pro mechanické i elektrické vozíky, jen nastoupit a vyrazit!

Garážováno, pravidelný servis, 1. majitel, r.v. 2019. Najeto 32 tisíc km (důvod prodeje: změna rodinných potřeb). Výkon 110kW / 150k, automatická převodovka DSG7, klimatizace, letní (18") a zimní (16") komplety v ceně.

Kompletní fotogalerie včetně všech úprav: https://photos.google.com/share/AF1QipPvGs1sgYUpNxjA6UzatVm-SZe4T3TnI6eGUknVEkcD_F3hQFoPr9KftzZ07Rk-_w?key=TGU4WnVRVS1mX2RRTWNiSW1FOG11VVYyZ3hJUk9B

Adaptivní tempomat ACC (funkce Front Assist a CityBrake), ESP, ABS, EDS a další asistenční systémy řidiče, Parkpilot vpředu i vzadu + parkovací kamera, elektrické otvírání/zavírání zadních dveří vpravo i vlevo se servodovíráním, elektricky sklopná zrcátka vyhřívaná, elektrické stahování oken, vnější zpětné zrcátko s automatickou clonou, dešťový senzor, přední mlhové světlomety s přisvěcováním při odbočování, zatmavená skla v prostoru pro cestující.

Rádio Composition Media 6,3" barevný dotykový displej, 4 repro, USB vstup, Bluetooth rozhraní + CarNet App Connect pro Apple CarPlay/Android Auto. Multifunkční kožený volant, posilovač řízení s proměnným výkonem závislým na jízdní rychlosti. Sedadlo řidiče a spolujezdce vybavené sklopnými loketními opěrkami, sedadlo spolujezdce otočné. 

 Dodatečné úpravy pro přepravu/řízení osobami s postižením: 

•    Mechanické ovládání plynu a brzy s aretací MERO2 vlevo (f. HURT)
•    Úpravy otočných spínačů pro snadné ovládání osobou s postižením horních končetin
•    Podlahový systém s montážními lištami (f. JP Servis), ve vozidle dvě dodatečná sedadla (jedno sklopné a otočné do boku,                         druhé se sklopným sedákem a ISOFIXem, obojí f. JP SERVIS) . Sedadla je možné umístit ve vozidle dle potřeby majitele -                         kdekoliv na montážních lištách, sedadla lze po liště také posouvat, případně vyndat z vozu ven.
•    Elektrická zdvihací plošina BraunAbility s nosností 300kg - možnost ovládání pomocí aplikace v mobilním telefonu. (f. JP                                 Servis)
•    Elektrické otvírání a zavírání zadního víka - napojeno do série s plošinou - jedním tlačítkem se otevře vůz a začne sklápět                                          plošina, následně se plošina zaklápí a ihned za ní se zavírají zadní dveře. (f. JP Servis)
•    Elektronická ruční brzda ovládaná tlačítkem na přístrojové desce. (f. JP Servis)
•    Elektrický posuv sedadla spolujezdce. (f. JP Servis)
•    Automatické kotvící zařízení pro elektrické vozíky QSTRAINT (f. JP Servis) - uchycení na montážní lišty, možnost snadné                          montáže / demontáže z vozu.
•    Různé kotvící prvky do montážních lišt (f. JP Servis).

Vše původně konstruováno pro řízení osobou na mechanickém vozíku a přepravu osoby na elektrickém vozíku - vozidlo nabízí velkou variabilitu. Veškeré úpravy lze z vozidla samozřejmě demontovat, může pak sloužit k běžnému použití jako prostorné vozidlo, případně jako skvělý základ obytného/adventure společníka.

Cena: 695 000,- 

Všechny dotazy rád zodpovím! 
Štěpán Beneš, stepan.benes@gmail.com, tel: 722 966 233 (sms kdykoli, volat večer)

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg