Přidej
příběh
9824dfe7-afde-46e0-977f-80bb445bd347_1.jpg
img_0039.jpg
img_0666_1.jpg
img_0349.jpg
img_0951.jpg
img_1058.jpg
img_2280_1.jpg
img_3986.jpg
img_6029.jpg
img_6194.jpg
img_7958.jpg
img_9699.jpg
img_9767.jpg
img_9907.jpg
21.6.2019 | Hlavní město Praha | Lenka Bartoníčková

Zpověď jedné z nás z Hvězdného bazárku o průběhu oslav šestých narozenin

Oslava šestých narozenin stála za to:-)

Oslava je za námi

Atmosféra byla přátelská, místy možná vládl mírný chaos, ale ve všeobecném pochopení a veselí. Nemáme dostatek skleniček? Nevadí. Kurýr s dalšími papírovými tácky, příbory a kelímky bloudí po Praze? Nevadí. Vedro, ze kterého jsme chvílemi s vedoucí bazárku vedly řeči, kterým jsme rozuměly pouze my dvě? Nevadí. Protože jsme se rozhodly ten den se nestresovat a užít si ho. Celý den byl totiž tak příjemný, že jsme se ocitly v naprostém zenu...

Hned po ránu nás svým přístupem dojala a dobrotami nadchla cukrařinka Andrea Lišková, ochotná, milá a nadšená z našeho bazárku. Přišla s plnou náručí těch nejkrásnějších dortů, které si jen lze představit, za to jí veliké díky! 

Den pokračoval přípravou vinných střiků, nošením dortíků a povzbuzováním žen k soutěžení. Odpovídalo se na otázky, hrálo se fér, aby si tři šťastné mohly odnést knihu „Souznění duší“ s věnováním od herečky a spisovatelky Vlastiny Kounické Svátkové.

Návštěvníci vybírali, zkoušeli, se všemi jsme se dali do řeči a představovali koncept HBazaru a prodávali každý kousek za symbolických 30 Kč. Jiné návštěvnice nosily nové oblečení, které již nevyužijí, nutno podotknout, že jsou to skutečně krásné kousky – a dnes již budou viset ve výloze či na stěnách HBazaru.

Blížila se pátá a my netrpělivě čekali na duo Bechy a Fee. Zpěvačka milá a okouzlující, kytaristovo umění i charisma pak mocně zapůsobilo na všechny!! přítomné dámy. Hudba hrála, lidé se bavili, kolemjdoucí se zastavovali a vyptávali se, cože se to tu vlastně děje. U toho si pirát Ivan Bartoš podupával do rytmu nohou a povídal si s naší ředitelkou Alenou.

Dobrovolnice Lucie, Sophie a Bára byly připraveny kdykoliv pomoci, zasáhnout, pohlídat dítě v kočárku i mimo něj, fotit, natáčet, přinést a dokoupit zásoby vody, za to díky, holky!

Duo dohrálo, loučení bylo dojemné s příslibem, že se opět potkáme. Návštěvnice pomalu odcházely z obchůdku, v mírně povznesené náladě, spokojené a s plnými taškami, my se ujaly úklidu, s radostí, pochopitelně, protože stav zenu stále pokračoval.

Díky všem, díky Aničko, že jsi, byla to legrace, náročná, ale já se bavila!

Autor: Lenka Nejedlá

 

Přidej komentář